Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiújult a tüdőgyulladásom,...

Kiújult a tüdőgyulladásom, vagy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Kedden megyek orvoshoz,de nagyon aggódom. Áprilisban volt,de ellenőrzés után gyógyultnak nyilvánított a doktornő,viszont mostanában mintha egy kő lenne a mellkasomon,néha elmúlik,de egyre rosszabb,imádok futni,de most képtelen vagyok mert 2 perc után nem kapok rendesen levegőt (séta közben is így van,vagy ha fekszem)...Elég ijesztő. Visszamentem hogy nem szűnt meg,de akkor meghallgatta a tüdőm,azt rendben találta és mondta szedjek homeopátiás nyugtatót,mert érettségi miatti stressz is okozhatja...hát nem mondanám,hogy segített,én sem hiszem hogy ez lehet..

Valaki volt hasonlóan? (tüdőröntgenem volt,ott nem mutatott ki semmi más "problémát" ,csak a tüdőgyulladást)



2015. jún. 7. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!