Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jön ki a páromnál a...

Torro kérdése:

Miért jön ki a páromnál a herpesz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel gyakran csókolózunk és neki mostanában gyakran előjön a herpesze a száján nekem viszont semmi. De már kezd idegesíteni a dolog most nem tudom hogy tőlem kapja el de ha nekem nincs herpeszem akkor nem kaphatja el tőlem vagy csak az immunrendszere gyenge nagyon és mindig akkor jön elő mikor meg fog jönni neki.

2016. nov. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyengül az immunrendszere és kijön. Aki egyszer elkapta annak egész életében jelen van a vírus, csak legyőzni az immunrendszer és ha legyengül akkor kijön.

Nekem pl menzesz előtt évente 1-2x kijön, magasabb láznál és akkor is ha pl párom nagyon megharapja a számat vagy kireped és esetleg én is megtépem, akkor kijön.

2016. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök fertőzött herpesz vírussal, csak neked sosem jön ki a tünete. Szóval tőled nem kapja el, mert már rég fertőzött ő is.


Van akinek időnként kijön, van akinek sosem. Még nem jöttem rá ez mitől függ.

Nekem pl. évente 1-2 szer kijön,vagy megpróbál kijönni, a családban soha senkinek sem jött még ki. Passz.


Ellenben az ha havonta kijön az jelezhet gyenge immunrendszert.


Egyébként herpeszre lizin-t szedjen a barátnőd.

2016. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni ezt a Lizin-t
2016. nov. 28. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy aminosav. Testépítő boltokban, pl Scitecben is kapható.


[link]

2016. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem kell megijedni attól, hogy testépítő boltban kapható!


A kérdéseknél is írja valaki a herpeszt a linken.

2016. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lizin bioboltban és gyógyszertárban is kapható.
2016. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!