Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herpesz ellen valami gyors...

Herpesz ellen valami gyors hatékony módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma reggelre egy bazi nagy bunkó herpesz jött elö a szám felsö ajkán.


De ugy hogy ennyire talán még soha nem volt betagadva az ajkam,pluszba ez még gennyes is.


Nos túlzottan nem örülök neki,mert csütörtök este randevúm lesz a barátnömmel,és addigra elkéne tüntetnem ezt a csúfságot.


Reggel amikor felkeltem a fagyasztobol vettem ki a jégzselét, és azt nyomkodtam a szám szélére. De ugy látszik nem értem vele el semmit se.


Fontos lenne nekem elmuljon mert valoban nagyon undiroto látványa van,és akár hányszor tükörbe nézek,azon stresszelek,hogy mi van ha nem múl el csütörtök estig.


Milyen házi módszerek lennének erre? Illetve a Patikában milyen gyógyszereket lehetne kapni?



2016. okt. 11. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nappja volt itt ez a kérdés. Keresd vissza.
2016. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg c vitamin, lizin-t is jo lenne szedned.

A patikai kenceket felejtsd el, semmit sem ernek. Valami glicerines-lanolinos cuccost kenj ra (ajakapolo, labello nagyon jo)

Nekem a legjobban forever aloe vera ajakstift valt be, valamikor ha idoben bekenem meg vissza is huzodik es ki sem jon + bekapok 4db 1000mg-os c-vitamint

Cinket is jo ilyenkor szedni

2016. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lizin + C vitamin. De nem fog elmúlni csütörtökre. A lizin szedését akkor kell kezdeni,amikor épp csak elkezdődik,mert akkor elő sem jön. Most viszont csak gyorsítani fogja a gyógyulást. Hosszabb ideig kéne szedned,és ne feledd ez nemcsak látványnak ronda ,de fertőző is. Vigyázz a barátnődre!
2016. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tulajdon képp nem első randi lesz. Csak ugy mond mióta vele vagyok nem látott még igy.


De olyan nagy és ronda a felső ajkam közepén van,és még a gennyes is,hogy félek hogy igy már nem fogok kelleni neki.


Meg egyre csak idegesebb vagyok és mivel olvastam az interneten,hogy a fokozott stressz is kiválthatja a herpeszt,attol is aggodok már hogy tovább nöl.

2016. okt. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!