Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van dugulva a fülem és...

Be van dugulva a fülem és sípol. Fül orr gégész kimosta, de semmi változás eddig. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Már 5 napja be van dugulva és sípol a fülem.

Lázzal és Torokgyulladással kezdődött az egész. Voltam ügyeleten szombaton, de itt még csak a torkom fájt nagyon. Vasárnap reggel vettem észre először, hogy furán hallok a bal fülemre, mintha recsegne minden, de nem foglalkoztam nagyon vele, gondoltam a torkom miatt van, majd elmúlik. Hétfőn elmúlt a recsegő hang, de jött helyette a sípolás meg dugulás. Kedden elmentem a háziorvoshoz aki tovább küldött fül orr gégészhez. Ott kimosták a fülem, majd írtak fel antibiotikumot, de semmit sem javult. Menjek vissza, vagy várjak még vele hátha?


2016. dec. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeded az antibiotikum rendesen? Szerintem gőzölj, hátha csak a "takony" rakódott le az üregekben és azért érzed a dugulást. Vmelyik héten nekem is ez volt, beteg voltam, az orrom alig fojt, viszont fáj a fülem. Igaz én gőzölni nem tudok simán mert nincs türelmem ott ücsörögni, de voltam gőzfürdőbe 2X fél órát és utána már semmi bajom nem volt
2016. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szedem rendesen. Probiotikum is megy mellé. 1000-1500mg c vitamin. Meg acc 600. Mondjuk az orrom nem folyik, csak ritkan.

De kiprobalom most a gozolest. Koszi!

2016. dec. 1. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Orrcseppet nem írt fel? Ilyenkor jó lehet a Novorin orrcsepp, (orrodba) nekem az elmulasztotta a füldugulásom amikor ráment a nátha a fülemre.
2016. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De írt, csak nem használtam, mivel nem volt eldugulva az orrom. De akkor lehet kellett volna. :)
2016. dec. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!