Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy más vagyok, mint a többiek. Igazából kicsit mindig az voltam, óvodától kezdve. Új osztályba kerültem(vagyis csak az osztály 30%-a teljesen új), de nem sikerült szereznem egy olyan barátot vagy barátnőt akivel suli után is elmehetnék valahova. Csendesebb vagyok a többségnél, nem iszok, nem cigizek stb. Gondolom sejtitek. Egy olyan lány vagyok, aki kilóg a sorból. Nekem is szüksége lenne igazi barátokra(amiből jelenleg csak 1 van), szeretne egy barátot, de nem tudom, hogy hogyan viselkedjek azért, hogy mindenkinek jó legyen. Van egy lány akivel ahoz képest, hogy csak hetente 1-szer, 2-szer találkozok bizonyos tevékenységek miatt nagyon jól egyezek. Kb pont olyan mint én, csak okosabb, intelligensebb és kitartób. A probléma az, hogy nagyon messze lakunk egymástol(legalább 250-300) és nem tudom, hogy hogyan találkozhatnánk vakációban, mert nem ép olyan körülmények között lakok, hogy egy barátnőt pár napra el tudnék szállásolni. Erre nincs valami ötletetek?Észrevettem, hogy az utóbbi időben azt próbálom mutatni az embereknek, mintha minden tökéletes lenne, amikor találkozok egy ismerőssel általában mosolygok stb.


Befejezem a síránkozást, mert valószínűleg nagyon unalmas es örömmel fogadok bármilyen tanácsot.

15\L



2014. jan. 6. 20:49
 1/2 Emberek ***** válasza:

Egy kicsit magamra ismertem a leírásban, gondolom te is inkább olyan magadnak való ember vagy. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről, hátha mindkettőnknek jót tesz :)

(mondjuk én egy évvel idősebb vagyok, és fiú)

2014. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan 20 éves vagyok de soha nem volt barátom és ennek most roppant mód örülök,azok akiket így általában barátnak nevezünk nálam a haver szinten van. Mivel abból is csak 1 volt egész középiskola alatt. Én arra jutottam hogy kerestem egy embert aki szimpatikus a többiekkel pedig szóba se álltam ha mégis hozzám szóltak csak akkor válaszoltam ha nem tudmta elintézni egy nézéssel és akkoris csak minimálisan válaszoltam. Amíg nincs károm abból hogy nem foglalkozom másokkal addig nemis teszem kivéve azt az 1-2 ember. Nekem eddig ez tökéletesen bevált boldog életet élek vele.
2014. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!