Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem működik olyan jól...

Miért nem működik olyan jól az orrszívó-porszívó, mint a sima kézi?

Figyelt kérdés
A 8 hónapos kislányom picit náthás. A nózitakarítást úgy csinálom, hogy először befújom Sterimarral, és az orrszívó porszívóval próbálok kiszedni mindent, amit csak lehet. Már azt is megpróbáltam, hogy a porszívót maxra tettem (de állítólag ennek kb semmi értelme), már befogom a másik orrlyukat, pedig azt olvastam, hogy nem kell az orrszi-porszival, csak a pici kézivel, de mégis amikor ezután a kézi orrszívóval szívok még, akkor kijön egy csomó minden. És felváltva kínlódok, hogy minden kijöjjön, de mégis szürcsög. Egyszer már volt náthás, akkor is valahogy megoldottuk, de nem szürcsögött orrszívás után, pedig ugyanezt csináltam.

2016. dec. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívd tovább, közben fújd be újra és újra, mozgasd a szívófejet, az ujjaddal pedig feszítsd ki a kis arcbőrét oldalra, hogy jól kitáguljon az orrlyuka. Nekem az is segít, ha közben finoman megmasszírozom az arcüreg felett. Ja, és én nem fogom be a másik lyukat, mert úgy sose sikerült rendesen kiszívni.
2016. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. dec. 5. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!