Orrszívo-porszívo?

Figyelt kérdés
orrszívozás tiltakozás,, sikítás, ellenére megtorténik, nem érzitek ugy hogy talán rosz anyukák vagyunk ?
2016. aug. 24. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Akkor érezném annak magam ha nem tud aludni vagy arcüreggyulladása lemme miattam.
2016. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen, már meg is nyugodtam, koszi
2016. aug. 24. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Régen hogy oldották meg az anyukák? Nem volt ilyesmi készülék.
2016. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinyomkodták vagy szájjal kiszívták hihii vagy mittudom én xD
2016. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ajanlom helyette az orrmosast fecskendovel es fiziologias sooldattal.Hatasos es nem kelt felelmet a bababan.Ejjel is csinalhatod anelkul, hogy felkeltened az egesz csaladot.A 3 eves fiam es a 8 hos lanyom meg sem mukkan kozben, nem ugy mint a porszivonal.Ha megfeleloen csinalod, jobban kimossa mint a porszivo.Minden jot!
2016. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hâla az égnek, nekem hagyja. De nem érezném rossz anyának, neki is jobb, ezt rögtön érzi utána. :)
2016. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sose éreztem emiatt rossz anyának magam, pedig az enyém is frászt kapott tőle. Tudtam, hogy ez az ő érdeke, hogy kapjon levegőt, tudjon aludni, ne legyen arcüreg gyulladása. Csak szegénykém ezt még nem érti. Utána persze vigasztalom, nem tart sokáig ez az állapot.
2016. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyankor egyszerűen végiggondolom a következményeket és nem, nem érzem magam rossz anyának emiatt. A fiam tiltakozik és sikít, le kell fogni stb, de ha muszáj..
2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A most kétéves fiammal eddig osszesen ket-harom alkalommal kellett hasznalolni. Az utolsonal (ugy fel eve) ment a szokasos sikitozas, lefogtam stb. Másnapra én is betaknyosodtam, nem gyengén, igy fogtam es elkezdtem porszívózni magam. A gyereknek már görbült le a szája. Mondtam, h csend, most nem te vagy musoron. Aztán Közelebb jott. Majd kivette a kezemből. Majd elkezdte maganak csinalni :D oszinten remelem, ez a következő alkalmakkor is így lesz
2016. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!