Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a kemoterápia káros hatásai?

Mik a kemoterápia káros hatásai?

Figyelt kérdés
A kemoterápia nem egészséges,és a mainstream orvoslást megvetem.

2016. dec. 4. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta hogy egeszseges? Nem azert csinaljak mert annyira jo kedvuk van, hanem azert mert mas eselyuk nincs megmenteni a beteget.
2016. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az igenis káros,és a mainstream orvoslás szar!
2016. dec. 4. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Úgy van, ahogy a 1. írja. Senki sem azért csinálja, mert egészséges. Ez egy olyan eljárás, amit a laikusok nem érthetnek, hogy milyen bonyolult, hogy mi mindennek kell megfelelni, mennyire specifikus és hogy ezért nem mindig hat. Viszont nélküle még kevesebb esélye van a betegnek túlélni az egészet
2016. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

"A kérdező kommentje:


De az igenis káros,és a mainstream orvoslás szar!"


Tudod, ha osztályozni lehetne a kérdezőt, akkor te -5 öt kapnál.

2016. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Jól van, jogod van hozzá, Majd ha daganatos leszel, visszautasítod a kezelést, és várod a csodát. Ennyi!
2016. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

káros az emberre!

az egészséges sejteket is elpusztítják nem csak a rossz,daganatos sejteket,ezért gyengébb lesz az ember,és valakinek sikerül meggyógyulnia valakinek NEM!


Néhány ismerősöm volt aki nem kérte a kemoterápiát,daganatosként

túl élte! legyőzte a daganatos betegséget!

köztük vagyok én is!


Immunterápia,pozitív életmód,szeretet! ez nagyon fontos!

2016. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát persze utolsó, hát persze... :)
2016. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van olyan ismerősöm aki előrehaladott mellrákból gyógyult/tünetmentes immár 10 éve. Sugarat és kemót kapott. Biztos vagyok benne, hogy csak alternatív terápiával nem lenne már köztünk!
2016. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
62%
26 vagyok, külföldön elek. Ferjnel vagyok, van egy 2,5 eves lanyunk. Juniusban talaltak rutin nogyogyaszati vizsgalaton "valamit". Masnap irany a korhaz, Ra ket napra megoperaltak. Egy 10x10 cm-es tumort operaltak ki a jobb petefeszkemrol. Több, Mint 2 hetbe tellett, mire tudtak az orvosok, hogy mi ez. Nekem azt mondtak egy nagyon ritka Tumor, Ami ugy "mintha" rak Lenne. Azt mondtak megint kell egy operacio, ahol kiszedik a jobb petefeszkemet es megnezik a tobbi szervemet. Es utana kezdödik a kemoterapia. Tudod b.meg en rögtön azt mondtam, szedjenek ki mindent, bal petefeszket, mehet, mindent. Van egy gyerekem es nem akarok kockaztatni. Inkabb megteszek mindent, hogy a gyerekemet lassam felnöni... A kemoba is belementem. Tudod nem volt könnyü, mert bent döglöttem a korhazba 3x egy hetet, hetfotol pentekig Minden nap kaptam valami merget, de tudtam mire Kell gondoljak. Igen, kihullott a hajam, rosszul ereztem magam es semmi kedvem nem Volt olyankor elni se, de tudod, ha All melletted egy tars, a szülök es van kiert elned, akkor meg is teszel azert mindent... Hetfön voltam teljes körü ct-n, Minden Rendben van. De ha valamikor nem lesz Minden Rendben, akkor valasztom a tovabbi kemot, minthogy a sok termeszetes sz@rt egyem/igyam. Mert a Mai vilagban Minden nap kijon valami cikk, Ami segit a rak legyözeseben. Azt se tudod, mit egyel/igyal. Hat akkor inkabb meg egy kemoterapias kezeles...
2016. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Respect, remélem vagy 50 évre minden rendben lesz Veled!
2016. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!