Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dulsevia antidepresszánsról...

Dulsevia antidepresszánsról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezt írta ki pszichoáter. Sosem szedtem antidepit,de a szorongásaim miatt már utcára sem merek menni,emberek közé. Félek az antidepitől,ezért várok véleményeket.

2016. dec. 5. 21:41
1 2
 1/11 gömbicica ***** válasza:
37%

A gyógyszeripar ontja magából a különféle problémamegoldás céljára a "depresszió ellenes" (???)

-milyen hülye kifejezés- antidepresszáns!!!

bogyókat.

Mindezt azért, mert jó üzletet remél. És bejön neki.

látja, hogy rengeteg a félős, szorongós, stb ember, akiknek "segiteni" akar.


Csak ezt senki sem ismeri fel. bogyókat bekapkodni az megy :( :(

Valahogy má sképpen próbáld meg megoldani a problémádat.

De a véleményekkel kapcsolatban ne várj csodát. minden szervzeetre másképpen hatnak a kémiai szerek :( :(

lehet ami nekem jó, neked pocsék, és forditva :(


Voltam én állati xarul :( buszróló le kellett szálnom stb. :( :(


magamon kellett urrá lennem.


először is találj magadnak feladatot!!! ez a legelső. olyat, ami vonzó számodra, és szivesen csinálod.

ez bármi lehet.

2016. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dulseviáról kértem véleményt. Magáról a gyógyszerről,hogy kinek milyen tapasztalata van. A többit én is tudom.
2016. dec. 6. 20:29
 3/11 gömbicica ***** válasza:
19%

bocsánat, hogy abban akartam segiteni, amit magad is tudtál :( elnézést kérek.

erről pszihiátriai orvosságról nincs tapasztalatom.

2016. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia Gömbicica! Azóta sem merek elkezdeni antidepresszànst szedni. Van valami jó ötleted mit tegyek? Priviben is írhatsz.
2017. márc. 19. 10:09
 5/11 Bolf László válasza:
48%
mondjuk egy jó ötlet kezdésnek a terápia és az hogy ha az orvosod felírt valamit te pedig "nem tudod mit tegyél" akkor kövesd az utasításait és szedd be a gyógyszert. mitől lehet félni antidepresszánsnál egyáltalán? (költői kérdés már egy ideje én is szedem őket és bár még nem sikerült megtalálni a megfelelőt de még egyik miatt sem esett le egy végtagom sem)
2017. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Több minden aggaszt, bàr màr szedem. Nagyon jó a hatàsa is. Teljesen màsképp làtom a vilàgot. Vannak terveim /végre/. Sokkal-sokkal aktívabb vagyok stb. Viszont olvastam, hogy strokot okozhat az antidepi. Most éppen e miatt félek.
2017. aug. 24. 06:06
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én egy napig szedtem, aztán öt napig csak a mellékhatásait "élveztem". Borzalmas volt, ki is hajítottam. Annyira elnyomta az agyamat, hogy járni alig bírtam, de jött a remegés, az alvászavar, a zsibbadtság, mintha hangyák mászkálnának a bőröm alatt, és a libidó erős csökkenése is.


Azt mondtam magamban, hogy ezt a borzalmat felírni emberiség elleni vétek, és akkor írjon ilyet az orvos, ha legalább két hónapig ő maga is kipróbálta!

2018. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó! Bár szedtem egy darabig , írtam is. Akkor tényleg jól éreztem magam. Fizikailag. Aztán abba hagytam. Ugyanis eltüntek az érzelmeim! Nem volt bennem sem öröm, sem bánat. Voltam mint egy befött. Aztán én ostoba ismét elkezdtem szedni, mert valahogy azt hittem jobb lesz. Na azt acpoklot nem.kívánom senkinek. Èrdekes az első szedésnél ilyen nem volt. Kába voltam, hányongerem volt, a vérnyomás az egekben, nem emlékeztem pár percel azelőtti dolhokra. Na és akkor én is kihajítoztam. Ebből kigyógyulni szerintem nem lehet. Szorongás. De mindegy valahogy majd csak eléldegélek vele is. De nem ilyen modlék bogyókkal.
2018. ápr. 16. 10:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs a sok hibáért. Buszon írok.
2018. ápr. 16. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően bevált a Dulsevia, de ez egyénfüggő.

Előtte a Cipralex Meltzet szedtem, attól is mindig helyre jöttem.

2019. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!