Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix antidepresszánsról...

Brintellix antidepresszánsról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire másképp hatnak az antidepresszánsok lehet valakinek az egyik használ másnak meg a másik. Ha valakinek használ neked nem biztos hogy fog.
2016. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:

Szia!

Milyen SSRI? Első antidepid?

2016. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az első, sajnos eddig mindig mellényúlt a doki. Azt mondta ez a legújabb cucc.
2016. jan. 7. 15:59
 4/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szia- Sajnos nem tudok róla semmit mondani, nem is nagyon hallottam még a nevét sem. Hogy érted azt, hogy a doki mellé nyúlt? Nem volt hatásos, vagy a mellékhatások miatt?
2016. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mellékhatások
2016. jan. 7. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Én már másfél hónapja szedek Brintellixet 10 miligramosat. A tapasztalataim nagyon jók ezzel. Sokkal kevésbé vagyok ideges, ellazít nem érzem azt hogy feszült lennék. Kicsit altató hatása is van naponta 10 órákat alszok ettől. Nem vagyok nyugtalan és a depressziómon is segít mert tudok mosolyogni, kedves lenni másokkal, figyelmesen meghallgatni a barátomat miközben beszél hozzám. Csökkentek a dühkitöréseim nem kiabálok meggondolatlanul tudom kezelni az indulataimat. Emellett jobban koncentrálok és a munkában is hatékonyabb vagyok tehát tudok dolgozni :D


Viszont eleinte nagyon erős hányingerem volt tőle, éjszakánként kivert a verejték úgy izzadtam, bizseregtem tőle és akatíziám is volt ami még egy kicsit van. Ezen kívül csak pozitívumokat tudok mondani ERRŐL A GYÓGYSZERRŐL! :)

2016. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ez most a legmodernebb, legkevesebb mellékhatással.
2016. jan. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!