Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom lenne?

Tüdőgyulladásom lenne?

Figyelt kérdés
Szárazon köhögök, de lázam nincs/nem is volt, kissé fáj a torkom. Kedden voltam dokihoz, meghallgatott, megvizsgált, és mondta, hogy kialakuló arcüreggyulladásom van, mondta, hogy maradjak otthon. Szerdán bementem dolgozatot írni, és utána egyből jöttem is haza. Ma(csütörtök) ugyanúgy köhögök, de most fáj a bal lapockám alatt, főleg mikor köhögök. Tüdőgyulladásom lenne?

2016. dec. 8. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A száraz köhögés a vírusos tüdőgyulladás egyik jele, minden esetre ehhez fáradtság, izomfájdalom, hidegrázás és ami lényeges láz társul. Ha csak a köhögés van, láz és egyéb tünetek nélkül, nem biztos, hogy az.

Ennek igazolása, kizárása, orvosi vizsgálatot igényel. Menj vissza az orvoshoz!

2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak tüdőgyulladás miatt lehet szárazon köhögni.Lehet mellhártyagyulladásod is,de akár a köhögés miatt is fájhat a hátad. Menj visza az orvoshoz!
2016. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Holnap akartam volna viszamenni, de az orvos délelőt van ott, anyum meg apum dolgozik, szóval ez nem megoldható, azt nem tudom, hogy hétvégén az orvos ott van-e.
2016. dec. 8. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén csak ügyelet van. Hány éves vagy,hogy egyedül nem tudsz délelőtt visszamenni?
2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Januárban leszek 16, de anyum nem enged egyedül taxival, mert hideg van, s nem szabad kimenjek a házból. Mert elmenni az orvostól a röntgenig, onnan meg haza gyalog, -4,-5°C ban, nem tenne jót
2016. dec. 8. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedsz?
2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, Nurofent Summetrolint, FaringoSeptet tussin-t, és C- vitamint irtak fel
2016. dec. 8. 21:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezeket szedem is
2016. dec. 8. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
A Sumetrolim antibiotikum,bár kb. olyam,mintha lehetne Mercedesed is,de neked Trabantod van. Viszont mellette remélhetőleg nem alakult ki tüdőgyulladás.
2016. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Visszamentem, megvizsgált, és bordaközi izomzsábám van, már nem fáj annyira
2016. dec. 17. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!