Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom van. Kaptam 3...

Tüdőgyulladásom van. Kaptam 3 szurit, zinacef+algopirin. Valamivel jobban voltam es csak egy gyogyszert irt fel.!?

Figyelt kérdés
Ma azonban azt hittem, hogy meghalok, nagyon lazas vagyok/voltam. Felkelni sem tudok az agybol, hanyonger konoz, faj a tüdőm es nem kapok levegot. Itthon mit tudnék tenni h egy kicsit jobban erezzem magam? Nem birok egy lepest sem tenni igy holnap reggel kb eselytelen h eljussak vissza a dokihoz. Hazhoz nem szivesen jon.

2016. jún. 23. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagy beteg és mióta szeded a gyógyszert?


Az orvosod bekaphatja, már ne haragudj, mi az, hogy nem szívesen jön házhoz? Te meg nem szívesen szenvedsz... hívd ki az ügyeletet akkor helyette, ha nem csillapodik a lázad.

2016. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb.2 hete vagyok beteg. Egyszeruen nem tudom mivan velem. A parom is az ugyeletet akarta hivni, dehat ugyeletbe is o van most, aztan csak lerendezne egy szurival.
2016. jún. 23. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:

2 hete, és még mindig nagyon lázas vagy?

Nagyon rosszul hangzik, én beülnék a kocsiba, vagy hívnék egy taxit és bemennék a sürgősségire. Ha nem tudjátok megoldani, hívjatok mentőt. Ez nem játék.

2016. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Korházban a helyed. Én nem voltam lázas még is egy hétre bevágtak a korházba. Te szerintem 2 hétig is bent leszel. Én már rég hívtam volna a mentőket. Ha rég lázas vagy az nem játék.
2016. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos minden evben elkapom, mar tavaly utalgatott a korhazra, de véns szurival helyrehoztak. Koszonom hogy irtatok, nekem is rossz eloerzetem van.
2016. jún. 23. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hol dolgozol? A munkahely jellege is elég, akár privátban.

Azért kérdem, mert apukám ugyanezen ment keresztül, míg jópár év után meggyógyult, munkahelyi fertőzés volt. Ha ugyanolyan jellegű a munkahely, akkor tudok segíteni.

Apukám vízszolgáltatónál dolgozott, vízközelben.

2016. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen persze megkerdezheted! Nő vagyok amugy, irodaban dolgoztam de januartol raktarba dolgozom, benzin, olaj stb ilyesmik vannak. Nem valoszinu h emiatt nert kicsikorom ota igy van ez.
2016. jún. 23. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor gyenge a tüdőd? Teszteltek valaha pseudomonas-ra? Érdemes, kérj meg egy dokit, hogy teszteljenek kifejezetten erre. Lehet, hogy sorsfordító lenne.

Apukám a rosszul fertőtlenített víz miatt évekig szenvedett benne, a tüdejére ment rá (a pseudomonas általában a tüdőt támadja). A egész családnak átadta egy idő után, állandóan betegek voltunk, olyannyira, hogy mikor megszűnt a munkahelye, és portásnak állt, valamint meggyógyult végre, és mi is, megtudtuk, hogy milyen rossz állapotban voltunk évekig. Tudod, milyen az, mikor akkor veszed észre, hogy fájt valami, vagy valami baj volt, mikor elmúlik :) Nulla energia, komplex emésztőrendszeri és légúti betegségek, rossz vérkép, minden volt.


Most viszont neked tényleg mindenképp kórházba kellene menned. Van olyan tüdőre adható antibiotikum, amit csak kórházi körülmények közt alkalmaznak. Csodákat tesz. A láz annak a jele, hogy nagyon beteg vagy, súlyos az állapotod.

2016. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az en edesapam tudobetegsegben halt meg. Azt nem tudtam, h lehet ilyen vizsgalatot kerni. Nagyon koszonom neked hogy ilyen kedves vagy!!! Mondtam en hogy nem vagyok jol, de csak meghallgatott es annyit mondott h jajj, de csunya a hatad, de mar eleg a gyogyszer. Raadasul alig birom bevenni...hanyok tole, ezt is hiaba mondtam...annyit mondott h nagy vagyok mar!
2016. jún. 23. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Elég felelőtlen az orvosod, kérlek, mindenképp válassz másikat ezután az eset után! Nem elég a gyógyszer, sajnos vagy nem elég széles spektrumú, amit kaptál, vagy speciálisan vírusra vagy bacira kellene szedned valamit. Kórházban tudnának köpetet vizsgálni, tenyészteni. Nyilvánvaló, hogy nem jó gyógyszert szedsz, a dokid pedig elintézi némi viccelődéssel.

Menj mielőbb kórházba.

Nagyon gyors gyógyulást kívánok! Ha tudsz, írj, hogy hogy vagy!

2016. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!