Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja megy a hasam és...

3 napja megy a hasam és hányingerem van. Olyan szinten émelygek, hogy azt sem tudom körülbelül, hogy hol vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma elmentem orvoshoz, de még a séta is nehezemre esett. Hogyan szedjem össze magam? Kaptam orvosságot, de az émelygéssel nem tudok mit csinálni.
2016. dec. 9. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak sok folyadékot igyál, és kis mennyiségű diétás kajákat egyél. (Keksz, sós vízben főtt krumpli, rizs).

Az orvos mit mondott az émelygésre?

Baci, vagy vírus okozza a gasztroenteritiszedet?

2016. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy vírus és most mindenkinek ez a baja.

Arra nem mondott semmit.

De nagyon ráz a hideg is. Napok óta alig élek.

2016. dec. 9. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál jól megcukrozott teát sokat. Ropit. Valamiből kell az energia. Mivel valószínűleg kijött minden így azért vagy legyengülve mert nincs miből energiához jusson a szervezeted
2016. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Estére belázasodtam és elkezdtem köhögni. Úgy látszik egyszerre jött össze a kettő, hogy mekkora mázlim van!
2016. dec. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!