Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hányok epét?

Mitől hányok epét?

Figyelt kérdés

Arcüreggyulladásom van, már több mint egy hete. Valószínűleg ennek következménye képpen hánytam 2x. Az tele volt válladékkal, az ételek is kijöttek. Most viszont 4 napja folyamatosan csak epét hányok, mindegy, hogy mikor ettem/ittam előtte. Az orvos szerint ez teljesen normális...Szerintem nem igazán. Valaki járt hasonló cipőben?


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2016. dec. 10. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszel egyáltalán? Egyébként egy idő után azért hány a beteg epét,mert ha egészséges,akkor az epetermelés és ürülés működik (ha kisebb mértékben is mint normál étkezés mellett),viszont mivel kevés táplálékot fogyasztasz,ráadásul kevés zsírosat, a felesleges epe és gyomorsav így ürül ki. Ahogy szép lassan visszatérsz a normális étkezéshez ez megszűnik.
2016. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éppen ez a problémám, hogy eszek rendesen, és a kaja mégis benn marad.. Ez a furcsa... tegnap megettem 2 szendvicset, negyed óra múlva csak epét hánytam...
2016. dec. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!