Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sziszrok! Mindenkinek szép...

Barthafanni kérdése:

Sziszrok! Mindenkinek szép vasárnapot! A kérdésem a kifejtős részben (? ) (Sürgős)

Figyelt kérdés
A kérd3sem ez lenne: Még 5 hónapja megfáztam vettem orrsprayket és sajmos rászoktam! Vettem Avamys szteroidos orrsprayt ami használt is. Csak én beképzelek dolgokat és sokszor beképzeltem h még mindig be van dugulva, ezt aerobikkal, sétálással leküzdöttem. Utána két hete megfáztam és hát újra orrsprayhez nyúltam és már azöta fújom és most érzem hogy újra rászoktam. Szerintetek vegyek újra Avamys-t? Ha van valami más módszer szivesen elolvasom. Ki hogy küzdötte le? (Az első kerdes a legfontosabb!) Köszönöm. Minden jót!

2016. dec. 11. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sós vizes orröblítésre álltam rá és ezzel leszoktam az orrcseppekről, egy idő után már a sós víz sem kellett.
2016. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Valaki avamys orrsprayre válaszolna?
2016. dec. 11. 16:13
 3/4 GuruAjavabol válasza:

En evtizedekkel ezelött Naphazolin-t hasznaltam hetekig. Miutan az orrom a fertözes megszünese utan is athatolhatatlan volt. Vegijartam egy orvosi kalvariat. A „legfelsö“ orvos-professzor igy velte: 1.Vagy azonnal abbahagyja es ha meg gondja lessz, ugy ismet eljöhet. 2.Vagy nem hagyja azonnal abba, akkor sosem lassam.

Kemeny, de helytallo, mert az okozo gyulladas lecsengese utan a spry-töl felduzzadtak a nyalkahartyak, mint a szivacs a viz hatasara. Termeszetesen az elsöt valasztottam es nehany nap utan el is felejtettem, hogy problema volt az orr dugulassal.

Svajcbol irok. Nemetül hosszabb tanacsadast tudnek küldeni, vagy szoban adni. Magyarul esetleg:

- [link]

- [link]

Jobbulast.

2016. dec. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GuruAjavabol válasza:
A sos vizes öblögetes alapvetöen szükseges orr fertözes eseten. Az oladtnak kb.0.9%-osnak kell lennie ^fiziologiai ..^, különben csip vagy szaarit. A svajci Emser cegtöl van a sojukhoz praktikus kis öblitöedeny.
2016. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!