Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szép estét mindenkinek!...

Szép estét mindenkinek! Gyógyszert vettem be 4 napja víz nélkül és azóta fáj a mellkasom. (Többi lent. )?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken siettemben a felírt gyógyszeremet, Dalacint víz nélkül vettem be. Azóta amikor lenyelek valamit, akár étel, akár ital fájdalmat érzek. Tudok vele enni és inni is, nem akkora a fájdalom hogy ezek ne mennének. Érdemes lenne orvoshoz fordulni vele, vagy várjak csak amíg gyógyulni kezd? Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 11. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Ilyen nagy a problémád? SOS orvos !!!!!!
2016. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kortyolgass kamillát kis kortyonkén. Szedjél Gaviscon emulsiót is.
2016. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű megmarta a gyomorszájadat.
2016. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Annyira nem nagy a baj szerintem, mert enni és inni tudok rendesen csak fáj egy kicsit a mellkasom amikor lenyelem. Azt tanácsolták néhányan, hogy ha jövőhétig nem múlik el a fájdalom, akkor menjek el vele orvoshoz. Szükséges elmenni vele már most, vagy várjak még vele? És milyen orvoshoz forduljak ezzel a bajommal?
2016. ápr. 11. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Hazi orvos! Most! Akar komoly akar nem vedd annak mert ha ne adj Isten komoly, es csak ido pontot kapsz ide oda azis plusz ido. Sztem ne legyel lusti elmenni. Jobbulast.:)
2016. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha jot akartok magatoknak akkor semmifele gyogyszert nem szedtek be. megolhet barmelyik. hasznaljatok inkabb gyogynovenyeket.
2016. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!