Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekővel 1-2 hete kórházba...

Vesekővel 1-2 hete kórházba kerültem, de még nem pisiltem ki. Mennyi idő míg kijön? Ilyenkor mit fogok érezni?

Figyelt kérdés
Még hozzá tenném, hogy már semmilyen fájdalmam sincs, se derék, se hát se oldal. De azt tudom, hogy még nem pisiltem ki. :D Jöhetne pár válasz. Engem csak az érdekel, hogy hogy fog jelentkezni ha már fog kifele jönni.
2016. dec. 12. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg mekkora. Ha porszemnyi akkor lehet mar regen kipisilted csak nem vetted eszre. A nagyobbacskakat lehet erezni, de nem faj.
2016. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Változó A méretétől is függ. Nekem 2-5 mm közöttiek szoktak lenni és ha megindulnak azokkal a kellemes fejbelövöm inkább magam görcsökkel onnan max 2 nap és kijönnek. De multkor semmi elöjel nélkül kipisiletem egy kb 2.5 mm es követ. Kicsit szúró érzés meg lehetnek kisebb görcsök is amikor jön ki de hát az a fájdalom már csemege.
2017. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!