Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laktózérzékeny lettem és...

Laktózérzékeny lettem és mióta leálltam azóta is folyamatosan hasmenésem van naponta, ez normális?

Figyelt kérdés
Vagy szétment a bélflórám és érdemes lenne probiotikumot szedni? És a probiotikum árthat ha esetleg más a bajom?
2016. dec. 14. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
+ esetleg azért lehet, mert laktózmentes fehérjeturmixot iszok edzés után?
2016. dec. 14. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
z öndiagnózis vakvágányra visz, pláne, ha az illető egyén nem is ért hozzá.
2016. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Èn is az vagyok. A laktóz nem azonnal ürül a szervezetből. Az a baj,hogy nem is gondolnád,mi mindenben laktóz. A szalámikban,màjkrémben,szinte csak a zöldségben,gyümölcsben nincs. A gyógyszerek is tartalmaznak!

A multkor csirkepörköltet ettem. Irgalmatlan hasmenés,puffadás lett az eredménye.

Emlìtettem a dokinak,azt mondja,ki tudja,az àllatoknak milyen tàplálékot adnak,átkerül "hozzánk."

Mondom de jó...

Úgyhogy kellemetlen sajnos...

2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt vizsgálat stb? Nagyon lassú a teljes tisztulás illetve előfordulhat hogy a gluténra is érzékeny vagy!

Nagyon oda kell figyelni hogy miben mi van, címkebújássá válik az élet sokszor.

2016. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A probiotikum nem árt. De lehet, hogy másra is érzékeny vagy, akár tejfehérjére is. Egy vizsgálat nem ártana, hogy biztosan kiderüljön, mi a gond, nem csak laktózérzékenység okozhat állandó hasmenést, lehet, hogy más is van ott.
2016. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!