Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyi időm van...

Szerintetek mennyi időm van hátra?

Figyelt kérdés
Most októberben diagnosztizáltak nálam 4. stádiumú előrehaladott metasztatikus emlődaganatot .(Máj és csontáttétekkel )Az állapotom jó , egyetemre is járok , vizsgázok , azon kívül , hogy a hajam kihullott . Kemót kapok , tudom hogy áttétes daganat nem gyógyítható , és ezt az onkológusom is mondta , hogy az a kérdés hogy mennyi időt nyerek . ( 2 vagy mondjuk 15 évet )Sajnos nálam a daganat diagnosztizálásakor több áttét is volt . Mivel az orvosoknak és nekem is eltartott egy ideig , mire rájöttek , hogy emlődaganat 20 évesen is lehetséges :( Sajnos , eddig én se hittem volna :(20 /L

2016. dec. 15. 05:13
 1/6 Béla211 ***** válasza:

Én nem adnám föl. Mindig van esély itt van egy történet.

Ne ad fel.. Tudom én is ,hogy statisztikailag nincsen sok esélyed, de azért van, hogy meg éld az 5 évet. https://www.youtube.com/watch?v=JJoEn6lYBII&t=1423s

itt egy másik történet ugyan ez nem emlőrák , meg nem 4stádiumú de itt is lemondtak róla az orvosok még is él.

https://www.youtube.com/watch?v=PVrHBZfRcG0

2016. dec. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet fixen időpontot mondani. Van amikor egyik napról a másikra történik, van amikor évekig bírja a beteg. Rengeteg dolog történhet a jövőben.

A kezelő orvosod aki mindennel tisztában van, biztosan tud egy becsült időt mondani, ha arra kéred.

2016. dec. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nos nálam nem volt ilyen komoly a helyzet, nekem "csak" zsírmájam és cukorbetegségem volt, nagyon nagyon rosszul voltam, sokmindent kipróbáltam végül 100% vegan lettem, 10 éve orvosok nélkül egészségesen élek.

Nem mondom, hogy legyél vegan, nem szeretek téríteni, de azt tudom, hogy csodákra képes egy életmód váltás, olvasgass, tanulj és próbálj ki mindent, amiben hinni tudsz.

2016. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Napsugar11 ***** válasza:
29%

A gyermekeim kb. ennyi idősek, és ezért még sokkal nagyobb bennem az elszántság, hogy megpróbáljak kiutat mutatni.


Több mint 10 éve foglalkozom daganatos betegekkel, és sok dologgal találkoztam ezalatt. Akár a hagyományos terápiákat nézem, akár az alternatívakat, mindennel vannak nagyon jó eredmények, és ez fordítva is igaz.


Ahhoz, hogy valaki ebből kijöjjön, a legfontosabb a HIT. Méghozzá hinni kell önmagunkban és abban a megoldásban is, amit kiválasztottunk.


Ennek a fajta daganatnak sajnos jellemzője az, hogy gyorsan ad áttétet, és sokszor az áttét mutat először tüneteket. De nem gondolom, hogy ne lenne belőle kiút. Viszont ahogy mások is mondták, ehhez TE kellesz. Ezt kívülről semmilyen csodaszer, vagy orvosi kezelés nem fogja megállítani, csak akkor, ha maximálisan odateszed magad.


Leginkább a komplementer megoldások vezetnek eredményre, amikor a hagyományos gyógyítást ötvözzük alternatív megoldásokkal.


Ha konkrét, személyre szabott válaszokat szeretnél, szívesen felveszem a kapcsolatot veled privátban és adok tanácsokat, hogy mit egyél, hogyan használd a belső erődet a gyógyuláshoz és mikre figyelj, mert rengeteg az átverés.

2016. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 25 voltam, amikor megállapították. Hodgkin kór 4. Stádium, nagyon agresszív. 1 évet se kaptam, azonnal nagy dózisú kemo. Ennek 4 éve. Egy percig se gondoltam rá, hogy végem van, ugyanolyan életvidám maradtam. Najó, két hetente kemo után 3 napig nem ugráltam, de utána újra vidáman éltem a napjaimat. A kemo volt az, ami inkább megviselt. Ez a pozitív gondolkodás menthetett meg. Jelenleg megfigyelés alatt vagyok, de semmi rossz hír. Én amondó vagyok, ha élni akarsz, akkor élni fogsz. Szívesen beszélgetek is, ha szeretnél.
2016. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Hanyagold az alternatív "gyógymódokat" és a Napsugár11-féle gazembereket. Rendezd el a dolgaidat, és törekedj arra, hogy jó emléket hagyj mindenkiben, aki ismert téged. Próbálj ki olyan dolgokat, amiket szerettél volna, de nem jutott rá időd, vagy nem merted eddig.
2017. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!