Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napon van rá hogy meggyógyul...

2 napon van rá hogy meggyógyuljak de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és amikor ö náthás nem otthon vagy hogy meggyógyuljon ha nem bent van az iskolában és én talan tegnap kaptam még tőle és nagony szar érzés bedugult orral lenni stb és két napom van rá hogy meggyogyuljak mert akarok suliba menni de nem akarok senkit sem megfertőzni nagyon ritkán vagyok beteg 12 éves vagyok és szerdán nagyon akarnék menni mert akkor van nálunk az iskolában a karácsony

#Nap #van rá #meggyogxuljak #de h #ogxan?
2016. dec. 16. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

UramJézus...

Pont, vessző, nagybetűk... valami?


Forró citromos tea, méz, pihenés, orrspay, vitaminok...

2016. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2016. dec. 16. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem írtam ., Stb nagyon sietek mert nagyon rosszul érzem magam és túl akartam lenni rajta
2016. dec. 16. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél Lizin C-t és kezdd el szedni, az első nap 3x1 kapszula, aztán napi 1x1 pár napig.

A lizin egy eszenciális aminósav, erősíti az immunrendszert, minden vírusos megbetegedésre nagyon hatásos.

2016. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2016. dec. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!