Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv 4 napja a makkom elkezdett...

Üdv 4 napja a makkom elkezdett picit bepirosodni. A rákövetkező napon pici fehér pöttyök lettek rajta de sok szerintem vagy szemölcs vagy valami pattanás szerű.4 nappal később már oda jutottam hogy viszket és érzékeny. Vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a bőr hátrahúzás kellemetlen, fürdés után 1-2 óráig nem viszket de utána ujra elkezd. mi lehet az? Aktiv nemi életet folytatok boldog párkapcsolatban élek néha védekezunk néha nem de szerintem ez megengedett. Mi lehet az oka ennek? (18F)

#makk #szemölcs #viszket .
2016. júl. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez valami gombás, fertőzéses dolognak tűnik. Főleg ha viszket, és érzékeny. Mielőbb doki!
2016. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is fertőzés vagy valamilyen nemi betegség. most óvszer nélkül ne éljetek nemi életet, a párod elkaphatja tőled.
2016. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Candida nemi gomba.valoszinu a baratnodnek is lenni fog.vegyel canestent 1hetig kenni kell este neked is es baratnodnek is bar neki felkell nyomni a kremet.nekem is volt ilyen paromnak is.ne hasznaljon egyikotok sem publikus budit es mielott mgadhoz nyulsz barmelt modon moss kezet.1herig kend be,es ez alatt aktus sem lehet vagy eegymasnaak adjatok at ujra es akkor 1honapig is ilyen lesz.

18/L

2016. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!