Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül másfél hete iszonyú...

Körülbelül másfél hete iszonyú náthás vagyok. Mit tegyek, hogy hétfőre jobban legyek?

Figyelt kérdés

Egy hete lázam is volt, most csak hőemelkedés. Levert vagyok és ráz a hideg, folyik az orrom. Lehet azért nem múlt el, mert be van gyulladva a mandulám? Az egyiken van egy tüsző is. Köhögök.

Egy hete is rosszul voltam, de azt hittem hétvégére elmúlik teljesen, de csak egyre rosszabb lett. Teljesen kétségbeestem, mert így nem tudok tanulni.


2016. dec. 17. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Már rég szedned kellett volna napi 10.000 mg C vitamint, és PIHENNI. Gondolom az elmúlt másfél hét alatt jártál suliba, illetve minden felé, tehát nem feküdtél.

Ja és ha a mandulád be van gyulladva, mondjuk egy orvos sem ártana, mert lehet szükség lenne antibiotikumra.

2016. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim nem akarták, hogy orvoshoz menjek, azt hiszik eljtszom. Szedek 1.000 mg C vitamint. Nagyon idegesít ez az egész.
2016. dec. 17. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl:Neocitran...sok tea,méz..Orvos,ha más is van.Miaz,hogy nem hiszik el???! Elnézik,hogy beteg vagy? Jobbulást!
2016. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemhogy elnézik, hanem még bántanak is miatta, merthogy biztos szimulálok. A betegség hírétől is bezsonganak, hogy hátha hiányzás lesz belőle.
2016. dec. 18. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:

KÉrdező én napi 10.000 mg C vitamint írtam (nem elírás). Emeld a dózist és pihenj.

A szüleidről meg megvan a véleményem. Azért egy náthát nem lehet szimulálni! Annak tünetei vannak.


Neocitránt nem javaslom, paracetamol van benne!

2016. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bejöttem iskolába, de nagyon rosszul vagyok.

Nem merek hazamenni, mert bántanak miatta. Így is még az életkedvemet is elvettek. Ráz a hideg és nagyon rosszul vagyok.

2016. dec. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!