Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lábamputáció után mi segített...

Zolush kérdése:

Lábamputáció után mi segített nektek a lelki felépülésben? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos az anyukámnak térd felett ma amputálni kellett a bal lábát. Annyit kell tudni róla, hogy elég gyenge lelkileg, és rengeteget sírt az utóbbi napokban, olyan végett mint például hogy ő gond lesz nekünk, egy kolonc, mint fogunk szólni ahhoz hogy ő neki nem lesz lába stb. Mi teljesen mellette állunk idáig sem hanyagoltuk megadunk neki bármit amit szeretne vagy amit kér. Nekünk Ő ne gond, nagyon szeretjük és tiszteljük őt. A kérdésem olyan emberekhez szól, főleg nőkhöz, akik elvesztették a lábukat. Ti/Önök hogyan vészelték át ? Mi segített a továbblépésben ? Mit tanácsolna ,hogyan segítsünk neki túljutni ezen a lelki állapoton? Ha valamit rosszul fogalmaztam meg, vagy bővebben szeretnének tudni valamit, nyugodtan írjanak privátban, vagy tegyék fel itt a kérdéseiket. Nagyon köszönöm előre is a válaszaikat.



2016. dec. 17. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos,lehet hogy rám ez nem igaz de az én párom mozgássérült és ő nekem mesélte hogy mindenképpen jó az ha vele sokat beszéltek.Legalábbis nekem ezt mondta amúgy sajnálom.Sokat kellene vele beszélgetned és megkérdezned igazából hogy miért sír.
2016. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az anyukádat de ahhoz,hogy túltegye magát,nem szabad jobban kényeztetni,mint amennyire eddig,hagyni kell mindent megcsinálni ahogy szokta. Nekem 2,5 éve amputálták combközépen és még mindig váladékozik,tehát nem használhatok protézist.Falun lakom egyedül de az volt a szerencsém ,hogy mindig találok munkát.Akadálymentesítettem ,téglából járdát csináltam,de még a téli tüzelőmet is magam vágtam össze. Igaz férfi vagyok. Így nincs is időm töprengeni,mire lett volna addigra meg hozzászoktam...
2016. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!