Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki nem tud kifejezetten...

Valaki nem tud kifejezetten arcideg bénulásra olyan terméket ajánlani aminek a használata nem merül ki a váll-láb-hát-stb. , hanem a tapadókorongokat az arc izmainak a stimulálására is lehet használni?

Figyelt kérdés
Keresem az interneten de folyamatosan olyan korlátozott ideg- és izom stimulátor készülékekbe botlok amik az arc izmainak kezelését nem is emlitik, de szinte minden más testrészt igen. Ha valaki tudna egy nevet/ linket mondani nagyon hálás lennék.

#arcidegbénulás #Bell-féle izombénulás
2016. dec. 18. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórházakban van ilyen stimuláló gép, nekem nem sokat használt, az akupunktúra viszont csodát tett, megmozdult az arcom tőle, nem is kicsit, drága, és kell belőle vagy 20 alkalom, de erre a problémára ez a leghatásosabb, nekem a dokim is javasolta.
2016. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. Azóta már 80%-ban renbe lett az arcizmom, de még vannak mellékhatásai a korházi elektromos stimulálásnak. Amúgy milyen gyakran mentél erre az akupunktúrára és mennyibe került?
2018. febr. 26. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3-szor kell menni akupunktúrára, én most 6500-at fizetek alkalmanként, de biztosan van olcsóbb is.
2018. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!