Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy a lázam...

Miért van az, hogy a lázam elvileg 38 fok körül mozog, néha ugrál véletlenszerűen lefele, vagy épp föl (37.5 és 28.3 között 20 perc alatt simán váltok), de ennek ellenére teljesen egészségesnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem is gyanakodnék semmire, ha nem lennék emellé még taknyos. Gondolom, hogy csak egy sima megfázás, az a nagyobb kérdés, hogy miért nem érzem magam betegnek? Tudom, hogy "inkább kussoljak és örüljek, hogy jól érzem magam", de ez tényleg érdekel. Már azzal is ijesztgetnek, hogy lehet átmegy tüdőgyulladásba, de erre épkézláb lehetőséget nem látok.

2016. dec. 18. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
28.3 az nagyon veszélyes
2016. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elírtam, 38.3, bocsánat.. de érted gondolom, ha lázról beszélek, akkor nem erre gondolok :)
2016. dec. 18. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fertőzés elején vagy még. Én is így voltam, aztán meg még 2 hét után sem voltam jól.
2016. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára már a lázam is lement, és nátha is alig van, akkor ez most mi volt? :/
2016. dec. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!