Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet ez neki? Lehet...

Mitol lehet ez neki? Lehet valami komolyabb is? Annyira aggodok miatta. Milyen betegsegekre, vagy fertozesre utalhat ez?

Figyelt kérdés
Annyira aggodom a volegenyem miatt,nagyin szeretem ot,nagyszeru ember. Par napja a lagyekanal mindket oldalt tobb apro ,van amelyik nagyobb csomokat tapintottam ki nala,es is mrglepodott,hogy mi lehet ez,(mert nem szokta magat surun taperolni) azt mondta mar regebbota volt neki egy, ketto de ennyi biztos hogy nem,es mostanaban az elmult egy ket evben johetett ki tobb neki azt mondta.o sosem aggodott emiatt,gondolta nem baj,nem lesz baj. Remelem is,van okom az aggodalomra?? Szerintetek mi lehet??:( koszonom a valaszokat...
2016. dec. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehet,bőrgyógyász vagy urológusnak megmutatja akkor ők megmondják mi-az ,lehet kép is kéne mert így láthatatlanba nem lehet mit mondani rá.
2016. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kivulrol abszolut nem latszanak,csak tapintasra erzem oket,es o is,de nem faj neki. Ezek mintha ilyen bor alatti nyirokcsomo megnagyobbodasok lennenek de ennyi?? Ez lehetseges?? Nagyin aggodom,o dolyamatisan dolgozik,nincs ideje meg orvoshoz se menni,de en szinte mar.konyorgok neki hogy menjunk nezessuk meg mi lehet,nemsokara megyunk a jovoheten valamelyik nap. Sajnos nem vagyok orvos,nem tudom mi lehet ez;( de kerlek irjatok velemenyeket tapasztalatokat stb.
2016. dec. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!