Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségekre utalhat...

Milyen betegségekre utalhat ez a folytonos rosszullétem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hirtelen elkezd fájni a fejem, hányingerem van, szédülök és foltokban kezdek látni. Ilyet először régebben éreztem vérvétel után akkor el is ájultam.
2013. aug. 27. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Hadd ne diagnosztizáljon senki látatlanba!!! Nagy felelőtlenség lenne. A legegyszerűbb lehetőség a vérnyomásprobléma, amit nem szabad félvállról venni, ha ilyen súlyos tüneteket (foltokban látás) produkál, a kicsit bonyolultabb a migrén (de egyrészt nem tudjuk, hogyan és meddig fáj a fejed, tehát nem biztos, hogy az, másrészt ha az, annak is van oka), de lehet neurológiai probléma is. Meg nyilván még 1000 más dolog, nem vagyok orvos, ahogy itt senki sem az.

Vizsgáltasd ki magad, amíg nem lesz nagyobb baj.

2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!