Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez skrizofrénia vagy mi?

Ez skrizofrénia vagy mi?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok 15 éves, valamikor, általában nagyon férfias szoktam lenni, de van amikor átváltok és hirtelen nő szeretnék lenni és női ruhákba szeretnék élni úgy mint egy nő és önkielégitésnél is erre szeretek élvezkedni, hogy egy fiú magává tesz és azt csinál velem amit akar, de amikor elmegyek, vissza állok normálisba és eszembe se jutna olyan, hogy én hozzá érek egy fiuhoz is. Most ez azt jelenti hogy meleg vagyok csak nem akarom magamban elfogadni vagy skrizofén vagyok és egyszer női személyiségem van egyszer férfi. Vagy mi lehet ez?

2016. dec. 18. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy skizofrén. Az nem ilyen.
2016. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda?
2016. dec. 18. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Jegyezzétek már meg, hogy a skizofrénia nem kettős (vagy több) személyiséget jelent, hanem egy teljesen különböző kórképpel rendelkezik (hallucinációk, téveszmék, képtelen a valóságot megkülönböztetni a valótlantól, paranoia a leggyakoribb alfaja: meg akarják gyilkolni, az UFO-k kilopják a gondolatait, stb).



Ne aggódj, ez egyáltalán nem betegség! A szüleiddel milyen kapcsolatod van? Ilyen korban sok mindenkinél előfordulnak ilyen gondolatok, ha idősebb leszel, átértékeled a dolgokat, most foglalkozz a hobbijaiddal, és merj önmagad lenni, de figyelj oda a környezetedre is.

2016. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hozzáfűzném, hogy még csak most kezd alakulni a személyiséged.
2016. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szüleimmel a kapcsolatom: Noveremmel nincs feszko meg semmi, Anyam nem minden erdekli h mitcsinalok, Apam dolgozik egésznap neha haza jon es akkor kiprobálhatom a kocsiját vagy elvisz gokartozni de kb 2 hetente 1szer
2016. dec. 18. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a lényeg, hogy figyelj oda arra, mit csinálsz, és mik lesznek a következményei. Nagyon elcseszheted a fiatalságodat, ha a gimiben majd piszkálni fognak az ilyen gondolataid miatt, ilyesmit SENKIVEL ne ossz meg! Erre vigyázz. Az okos döntés volt, hogy gyakorira írtál, itt legalább kapsz tanácsot, és meg is nyugodhatsz, hogy nem vagy beteg, csupán most fejlődsz. ha később, mondjuk 2-3 év múlva már szilárd álláspontod lesz a dolgokról, de nem békültél ki velük, akkor keress fel bátran egy szakembert, aki senkinek sem adja tovább ezeket az információkat.
2016. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2016. dec. 19. 00:27
 8/10 anonim válasza:
Kinek a pap, kinek a papné...
2016. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed a férfiakhoz is vonzódsz, akkor ezt ne nyomd el, mert ha később tör a felszínre, akkor nagyobb gondod lesz vele, kezdheted előröl felépíteni magadat, a személyiségedet.

Én csak annyit tanácsolok, hogy csak közeli, igaz barátoknak mondd el, persze ha késztetést érzel rá, az meg, hogy kiderül, nem kell vele foglalkozni, persze előtte mindenképpen el kell fogadnod és szeretned magadat.

Másrészről meg semmilyen szakemberhez nem kell menned, mert ez nem betegség, mármint a melegség,-- szóval a hülyeségtől meg lehetne kímélni a kedves kérdezőt.

Az hogy elmész, és utána másképp érzed, az mondhatni "természetes" a melegek, leszbikusok etc.. körében, mikor kezdik felfedezni ezt a dolgot, ez a társadalmi nyomás végett van, nem azért mert skizofrén vagy, vagy bármit is gondoltál erről.


Ha kérdésed lenne, nyugodtan írhatsz.


---


Az meg akkora badarság, hogy nem tudja valaki eldönteni(akár kisebb korban), hogy most kihez is vonzódik, és ez az érzés nem fog változni, soha!(max ha fejbe lövik és túléli, akkor van rá némi esély, de akkor az sem lesz már ugyan az az ember..), szóval kérlek tartsd meg a sületlenségidet.

2016. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem meg nem vallottad be magadnak sem. Fogadd el magad es kez. Majd kialakul!
2017. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!