Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet kemény az alhasam?

Mitől lehet kemény az alhasam?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve áll fent ez az állapot, de holnap bemegyek a háziorvoshoz. Szóval a köldökömtől lefelé, szinte az egész alhasam feszesebb. Ha lefekszem, és nem húzom fel a térdem, érzem hogy feszül itt alul a hasam. Van hogy hol az alhasam jobb, vagy a bal oldalán enyhén elkezd szúrni a hasam. Sőt, az oldalamban is érzek ilyen keménységet, és ha ott megnyomom, olyan közepes szinten fáj, illetve nagyon forró is. Lázam nincs, székletem normálisan, csupán nagyon sokat motyorog a belem, illetve sokat szellentek, és eléggé bűzöset. Nőgyógyászati dolgok kizárva, mert fiú vagyok. Vérvételem volt májusban, az gyulladást nem mutatott ki sehol. Néha ki szokott verni a víz. Szedtem 1 hétig probiotikumot, de nem használt. Búzakorpát is beiktattam az étrendembe, hátha a kevés rost lett volna az oka, de nem volt változás. Mi lehet ez? Sérv az oldalamban?

2016. dec. 21. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Köhögésnél, tüszkölésnél mondjuk nem érzem hogy fájna jobb oldalat, csak ha hozzá érek, vagy benyomom.
2016. dec. 21. 20:17
 2/3 anonim válasza:
A legjobb amit tehetsz, ha tényleg orvoshoz mész. Minden más felesleges találgatás lenne és távgyógyászat sinincs sajnos.
2016. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fejlemény: Voltam orvosnál, beküldött sürgősségi ultrahangra. Semmi szervi elváltozást nem tapasztaltak. Vérvételem ugye nem mutatott ki semmit. Az orvos szerint táplálkozáson kellene változtatnom, mivel nem igazán eszek házi kosztot, hanem csak pizzát meg melegszendvicset, meg rengetek szénsavas üdítőt. Kaptam homeopátiás nyugtatót (Sedativ PC + Magne B6), meg citromfű teát javasoltak.
2016. dec. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!