Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam valami emésztőrend...

Elkaphattam valami emésztőrendszeri vírust, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Kedd este megjött a mensim, tegnap várható volt, hogy szarul leszek, a gyomrom is padlóra megy ilyenkor. Délutánra már ott tartottam, hogy annyira szar volt a gyomrom, hogy azt hittem kidobom a taccsot. Ekkor már jelentkezett egy enyhe hasmenés is. Aztán estére felment a lázam, a gyomrom továbbra is szörnyen pocsék volt, nem igen tudtam mozogni, enni, inni, mert azt éreztem visszajön. Bár nem hánytam azóta sem. Éjjel 38,5 körülre ment fel a lázam, vettem be lázcsillapítót, az használt, majd izzadtam is utána. A hasam megyeget, de nem olyan vészes, párszor voltam, pasztás, bűzösa székletem. Létezik, hogy ez valami vírus? Vagy más okozhatott gyulladást? Elég ha diétázom vele? Ma már jobb a gyomrom, illetve fáj, és görcsöl (a gyomrom, nem a beleim), de tudok eszegetni, meg inni. Érdemes orvoshoz menni vele, vagy csak elzavar egy adag probiotikummal?
2016. dec. 22. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta nincs már lázam sem, reggelre lement teljesen.
2016. dec. 22. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni a mensi első napján bár lázas még nem voltam.Maga az hogy sokat jártál wcre meg hogy majdnem kidobtad a taccsot gyakori mert elég sok embert ismerek magamat beleértve aki sajnos ezt éli meg havonta 1szer. Ha elmúlt már akkor nem aggódnék miatta. De ha megnyugtat nyugodtan menj el orvoshoz.
2016. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a vírus ért el,amit sok mindenki elkap és nem a menzesztől van,főleg,hogy lázad is volt. Igen,diétázz,igyál sok folyadékot és vegyél probiotikumot. És örülj,hogy ennyivel megúsztad :) Sokan nagyon rosszul vannak miatta.
2016. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Környezetemben sokan kúzdenek ezzel mostanában, van ahol a gyerek hazavitte a suliból és utána mindkét szülő elkapta tőle. Diétázz pár napig.
2016. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!