Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tud ajánlati egy...

Valaki tud ajánlati egy orvost, aki tényleg tud segíteni a hajritkuláson, és teljes körű vizsgálást is végez?

Figyelt kérdés

Évek óta problémám van a hajammal, a fejem tetején megritkult és egyre rosszabb.

Ezer meg egy orvosnál voltam, de mindegyiknek csak a pénzem kellett, össze-vissza küldtek, szereket, samponokat írtak fel, de semmi.

Olyanra van szükségem, aki végre nem össze-vissza küld vizsgálatokra, hanem helyben végzik el, és így nem hónapokig tart, és tud valamilyen diagnózist felállítani végre.

Könyörgöm, valaki ajánljon valakit!!!!! (Lehetőség szerint, akinek már sikerült helyreállítani a haját!)

24/Nő



2016. dec. 22. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7es válaszoló vagyok... Nem akarok rosszindulatú lenni, tényleg fontos a pozitív hozzáállás, de a fejtetői hormonális hajhullásra aztán szedheted a vitaminokat meg kenegetheted akármivel... Sajnos tudom miről beszélek. Rengeteg vitamint szedtem/szedek, semmit nem segít. De még a hormonális problémát(tehát az okot) megcélzó gyógyszerek sem mindig (esetemben legalábbis nem).
2017. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az erős hullást nekem a Hairclinik csökkentette, később Forcapilt szedtem hosszabb távon, mert a hullásra hajlamos hajnak nagyon fontos a magas vitamin és ásványi anyag bevitel. Külsőleges kezelésre Varga hajcsepp és Helia D hajszsesz is jót tesz, mert fokozza a vérkeringést a fejbőrben. A visszanövés nálad még valószínű, ha hormonális akkor lassítja a folyamatot. A genetikai eredetű hullást nem nagyon lehet megállítani. Dr. Balázs Csaba endokrinológust sokan dicsérik, hogy mindenre kiterjedő vizsgálatokat végez, de ő sem kerül 2 fillérbe mivel privát rendel és a különféle vizsgálatok is fizetősek :(
2017. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ha agyonklórozzák a csapvízet, ahol laksz, az is hajhullást okoz. Érdemes felszerelni egy klórszűrő zuhanyrózsát. De a legjobb, ha ilyen esetben men csaptelepre illetve csapszifonra klórszűrő kerül, bár ez nem olcsó. Egy londoni ismerősöm mesélte, hogy ott a gyerekeknek is erős hajhullása van, valószínűleg a klóros víztől, bár nem tudni, hogy hogyan étkeznek. A klórszűrő zuhanyfej olcsóbb, mint ásványvízzel hajat mosni. Az ismerősöm felmelegíti az olcsó tisztított tescos vízet, aztán azzal mossa meg a haját, mert teljesen kiszárította a haját a klóros víz és véresre vakarta a fejét. De aztán megoldódott, szerencsére.
2017. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

[link]

Itt lehet ilyen zuhanyfejet venni.

2017. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A gyógyszertári Szalicil Benzoicum Coprici tartalmú oldat anyukámnak az orvosok által hormonálisnak ítélt hajhullást szüntette meg. Nem drága, egy próbát szerintem megér.
2017. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, látom de tudod, miről beszélek.

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat, de vettem már be rengeteg vitamint, sok krémet, sampont, balzsamot használtam, de semmi, hormonális lehet, de az a baj, hogy nem mutatták ki rendesen, és nem is hallottam, hogy a fejtetőn lévő érzékenyebb területen lehet-e a hajakat úgy stimulálni, hogy ne legyenek érzékenyebbek a hormonok miatt. (Csak a hajátültetést, ami végül is csak annyi, hogy a hátsó hajszálakat előre ültetik.)

A doktort megpróbálom, tapasztalatokat ugyanúgy megköszönöm, és én is megosztom.

2017. jan. 5. 22:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!