Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tud ajánlati egy...

Valaki tud ajánlati egy orvost, aki tényleg tud segíteni a hajritkuláson, és teljes körű vizsgálást is végez?

Figyelt kérdés

Évek óta problémám van a hajammal, a fejem tetején megritkult és egyre rosszabb.

Ezer meg egy orvosnál voltam, de mindegyiknek csak a pénzem kellett, össze-vissza küldtek, szereket, samponokat írtak fel, de semmi.

Olyanra van szükségem, aki végre nem össze-vissza küld vizsgálatokra, hanem helyben végzik el, és így nem hónapokig tart, és tud valamilyen diagnózist felállítani végre.

Könyörgöm, valaki ajánljon valakit!!!!! (Lehetőség szerint, akinek már sikerült helyreállítani a haját!)

24/Nő



2016. dec. 22. 23:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem, ezen a szenny interneten tipikusan olyanok vannak, akik hirdetik magukat, hogy utána elszedjék a pénzed...van, aki 30.000-et kér csak egy első konzultáció miatt. Jó lehet az ember nyomorából meggazdagodni.

Sorry, de már eléggé kiakasztó tapasztalataim vannak..undorító

2016. dec. 22. 23:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi a TSH-d?
2016. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem pajzsmirigy vizsgálatra küldtek el, túlműködést diagnosztizáltak. Ha még nem küldtek el, kérj egy beutalót.
2016. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Voltam sok kivizsgáláson, össze-vissza. Minden negatív. Annyi, hogy zsírosodik a hajam, lehet attól van, de kitudja. Én szeretnék egy orvost, aki kivizsgál egy klinikán, és ott megnéznek minden lehetőséget. Engem ne küldjenek ide-oda. Már unom...
2016. dec. 22. 23:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnak segíteni, magadnak kell rájönnöd mi a bajod. Háziorvosoddal vizsgáltasd ki magad, és csinálj Nizoral samponos kúrát fél évig. Heti legalább 3 alkalommal kell megmosni vele a fejed előírás szerint. Hormonális oka is lehet.
2016. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kozmetológus. Barátnőmnek írt fel valami gyógyszert meg Alpicort-ot, egy hónap alatt rendbe jött.
2016. dec. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hormonális valószínűleg...én megértem a frusztrációdat, 2 éve hullik a hajam szintén fejtetőről, ami jellegzetessége a hormonális v. más néven androgén hajhullásnak. Eleinte nem volt feltűnő, úgy nézett ki, hogy mindenhol egyformán hullik, reménykedtem is, hogy majd ha rendbejön a vashiányom, majd ha kiveszik a mandulámat, majd ha helyreáll a TSH-m...Hát még mindig várok. Járok kezelésre (hormongátló injekciókat kapok fejbőrbe), szedek gyógyszert az alapbetegségemre(mellékvese probléma miatt sok férfi hormonom van), pajzsmirigyem is kezelve van... Ennél többet már nem tudok tenni.

A hajam csak hullik és hullik, egyre csúnyább. Gyönyörű dús vastagszálú hajam volt.Most vagyok 25 éves.

2016. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nekem 1 évig borzasztó hajhullásom volt. Az okai: stressz, vashiány illetve cinkhány voltak. Amikor elmúlt a stressz, mert már nem voltam új a munkahelyemen, még mindig, de sokkal mérsékeltebben hullott a hajam. A Plantur 39 sampon tonikja segített az új hajszálak növekedésében, de még mindig eléggé hullott a hajam. Ezután elkezdtem szedni Neo-Ferro-Folgammát, vastablettát illetve egy olyan hajtablettát, amiben minden van: cink, b vitaminok, a vitamin, e vitaminok, jód, szelén és cink 15 mg. Szerintem a vas a legfontosabb illetve a cink.

Revalid meg Hair Clinic nem érnek semmit.

Olyan hajtablettát vegyél, amiben legalább 15 mg cink van. Nekem ez segített!

2017. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A Renokin hajsprayt és sampont, ha csomagban rendeled még balzsamot is adnak, az egész csomag 18 800 Ft, de utána többen mondták, hogy milyen jól nézek ki, meg én is észrevettem, hogy szebb a hajam. De az ásányianyagok, leginkább vas és cink, illetve az A és E vitaminok pótlása a legfontosabb. Nekem már sok hajam visszanőtt, bízom benne, hogy mind vissza fog. Amúgy 25 éves nő vagyok! Kitartást és ne stresszelj a hajadon és semmin! Ez a vitaminok és ásványianyagok mellett a legfoonosabb! :)
2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A gyógyszertárban kapható egy Szalicil Corici Benzoicum tartalmú hajszesz. Ott keverik ki. Anyukámnak például ez segített. De akkor is vigyél be minden szükséges vitamint és ásványianyagot! (Vas!, cink!, A és E vitamin, B vitaminok, hogy csak a legfontosabbakat említsem)
2017. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!