Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger! Mit tegyek?

Hányinger! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami csúnya vírust, van sok tünete (láz, remegés, hasmenés), de engem most a hányinger zavar legjobban. Reggel kapásból kétszer hánytam üres gyomorral, utána enyhültek a tünetek, ezért felbátorodtam és neki álltam enni egy keveset. Ám estére visszajöttek kamatostul, amit aznap ettem azt egyszerre adtam ki vagy az egyik végemen vagy másikon (egy élmény volt), utána még egyet hánytam üres gyomorral.

Ez történt úgy 6 órája. Azóta vitaminokon kívül nem ettem semmit, csak ittam vizet, tejet, gyümölcslevet; de egyik se laktat (legalábbis nem abban a mennyiségben, amennyihez most gyomrom volt meginni.) Nem igazán kellemes most az evésre gondolnom, úgy érzem rövid időn belül viszontlátnám, ha valamit most ennék, de korog a gyomrom.

Szóval egyek, ne egyek, igyak, ne igyak, mit egyek, mit igyak?



2016. dec. 25. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tejet nem kéne inni ilyenkor
2016. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha éhes vagy akkor próbálj egy kis kekszet vagy ropit enni. Igyál vizet, de inkabb csak annyit amennyi jol esik, illetve b6 vitaminnal próbálkozz!

Jobbulást! Remelem nem fogod végig szenvedni ezt a 2 napot! :)

2016. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tejet, gyümölcslevet ne igyál. Koplalj egy napot és igyál apró kortyokban borsosmenta teát, nekem ez a tea segít a hányinger elmulasztásában. Étel legfeljebb sós vízben főtt burgonya, ropi, majd lassan térj vissza a megszokott táplálkozásra, előszőr zsírmentes és tejtermékmentes ételeket egyél.
2016. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!