Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Crohn beteg lehetek ha hasmene...

Crohn beteg lehetek ha hasmenes hanyinger puffadas kinoz honapok ota?

Figyelt kérdés
3 honapja foleg estenkent durva hanyingerem lesz es a beleim hihetetlen intenziven mozognak de nem fajnak. Aztan altalaban felpuffadok es sokat szellentek de kozbe a gyomorszajamnal korgo hangokat hallok. Laktozerzekeny is vagyok egyebkent. Neha volt hoemelkedesem de azt nem mondanam laznak. Csak neha jon elo es utana kb 12 oraig meginy egeszsegesnek erzem magam. Viszont ha elojon akkor kb 3oran at kinoz.
2016. dec. 9. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad szakorvossal! Bármi lehet, nem tippelgetnék.
2016. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most voltam vérvétel és vizelet vizsgálaton és minden jó lett. Ultrahangra is megyek aztán gasztroenterológus de már nagyon kikészültem :(
2016. dec. 9. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A Chron- betegséget a gasztoenterológus diagnosztizálja.

A neten sok baromságot lehet összeolvasni. Remélem,nem vagy az.

2016. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A laborvizsgálatok,de még a hasi UH sem fogja megmondani,hogy van-e Chron-betegséged,majd csak a gasztroenterológiai vizsgálat(tükrözés)után tudnak pontos diagnózist adni.
2016. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp gasztroenterológust keress fel! Addig pedig szedjél minden nap folyamatosan Gasztro 825 port. Ez egy probiotikum, és nekem hasonló problémát 3 hónap után megoldotta. Ha abbahagyom hosszabb időre, megint előjönnek ezek a tünetek.
2016. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!