Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 24 éves vagyok 10 éve vagyok...

Davyd9206 kérdése:

24 éves vagyok 10 éve vagyok Epilepsziás erre betegségre jár-e valami támogatás?

Figyelt kérdés

-Magamat el tudom látni, de rendszeres gyógyszer kezelés alatt állók minden fél évente EEG vizsgálatok évente MRI vizsgálat

-8 órába dolgozók sajnos csak minimálbért kapok,

-Pedig van két szakmám is Informatika és hálózat telepiet


Valaki tud nekem valami irányt mutatni, mert ahol én élek ott erről nincsenek fel világosítva csak azokról betegségekről mint pl: laktózérzékenység,lisztérzékenység, asztma arra szó nélkül meg adnak mindent ITT KÉREK AZOKTÓL ELNÉZÉST AKIKNEK EVVEL PROBÉLÁMÁVAL KELL ÉLNI MEG ÉRTEM CSAK PÉLDÁT HOZZTAM FEL!!!


-90% kártyát meg kaphatom el!!??


Magyar államkincstárral sokra nem megyek!!


2016. dec. 26. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Támogatás nem, de talán adókedvezmény igen (nem tudom biztosan). Ez a mindenkori inimálbér 5%-a havonta, visszamenőleg is lehet kérni 4 évre.

Ha tudod a betegséged BNO kódját itt megnézheted hogy jogosult vagy-e rá.

[link]

2016. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az adókedvezményt azt nem tudom, de az biztos, hogy semmiféle támogatást nem fogsz kapni. :( Illetve, egy bizonyos fokú egészségkárosodás után már jár valami, de mivel el tudod látni magad, valószínűleg ezt nem fogják odaadni. A 90%-os kártyát én csak addig kaptam meg, amíg járt utánam a családi pótlék. De utána elvetették. 17 éve vagyok epilepsziás, és kb. 10 éve teljesen tünetmentes. 25/N
2017. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!