Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rák fáj vagy inkább a tudat...

A rák fáj vagy inkább a tudat hogy meg fogsz halni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Maga a daganat nem faj. De pokoli fajdalmat tud okozni, mikor elnyom valamit :( Vegstadiumban mar morfiumot kapnak a betegek minden mindegy alapon, hogy legalabb elviselheto legyen :(
2016. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az a fájdalom amikor úgy érzem a halál megváltás lesz.
2016. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagybatyam is azt mondta, barmi is varja a tulvilagon, ennel csak jobb lehet :( Nem volt vallasos ember.
2016. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha a legnagyobb fájdalom 10-es, egy végstádiumos daganatosnak 8-as fájdalmai vannak folyamatosan.
2016. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is megadatott, hogy átéljem ezt a csodát. A testemben lévő daganatok egyáltalán nem fájtak. A hónaljamban lévő viszont időnként elnyomta a vérkeringést a koromban, az kellemetlen volt. Az igazi fájdalmat a kemo okozta, azt a mai napig nem feledem. Nekem szerencsém volt, mert időben elkapták, így a legroszabb nem történt meg velem.
2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hapoka ***** válasza:
23%

A rák és az áttétei sem fájtak. a szervezet szétesése fájhat... Nekem fél éven át bedurvult az áttételes tüdőrákom, és fél éven belül meggyógyultam öngyógyítással, ugyanis:

1936-ban bizonyította egy USA orvos, hogy a rákos sejt tejsavat termel, és a környezete sem jut oxigénhez, az is rákossá válik. Igen!

Oxigén terápiával lehet gyógyítani a rákot is + extra C vitamin. Erről van videó is, de az oxigén bevitel a tüdőn keresztül a legjobb, és a hajszálereken át jut mindenhová.

Ahol a hajszálerek elhalnak szétesnek, stb. ott idővel rákosodás lép fel, mert a sejtek ott éheznek, de élni akarnak! Ezért az izomlázhoz hasonló fehérje lebontásból élnek! Illetve elhalt sejtek maradékát emésztik meg!

Tehát

a hajszálerek helyreállítása, működésük javítása, és az oxigén ellátás javítása pl. a vér szükséges mértékű hígításával, mind nálam bevált rák gyógyító folyamat volt, de erre a koronát az ezüst kolloid tette fel extra gyors gyógyulással, a kissejtet és áttét képző változatnál. Nagy tumort csak kívülről hámozgat az ezüst, mert belül nincsen vérér, oda nem jut el!

Ha tehát nagy daganat van, ott túl sokáig tarthat a gyógyulás, és a beteg meghalhat!

A prosztata rákmegelőző gyógyítása egyéb szerekkel tökmagolaj + brokkoli nálam a nem rákos stádiumban 1/3-ad PSA faktort jelzett, mert időben felismerve a gondot időben léptem!

Tehát 1 tanáccsal szemben nem pl. végbélen át adott oxigén a cél, az 1-féle lehetőség. de 2.-féle az oxigén dús vizet előállító készülékkel itatva a beteget lehet rásegíteni a gyógyulásra.

A legfontosabbak:

3. féle a légzés módszeres feltornázása! intenzív mozgással.

4. féle módszer a véráram oxigén szállító képessége javítása esetemben sűrűből vér szükség szerinti hígítással. Pl. Kendemag-olajjal, stb.

A prosztatám nem rákosodott, mégis nagyobb a kelleténél, tudom miért hibáztam, és a Pygeum ezt segíthette összehúzni, de az operáció után használt Heparinos injekció mindent tönkretett. Másoknál tudom, hogy volt

műtéti kivágás, és gyógyszeres kasztrálás eljárást alkalmaztak, de enélkül is lehetséges a méret csökkentése!

DE ez nem rák megoldás, a prosztata hyper plázia még nem rák, de azzá válhat! Akár műtik, akár nem, ha elhanyagolják az okok megelőzését!

2016. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!