Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó orrvérzés?

Állandó orrvérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ok, maiért írok, annyi, hogy folyamatosan vérzik az orrom. Na jó, nem folyamatosan, inkább azt vettem észre, hogy szezonálisan. És mindig csak a bal.

Mostanában egyre gyakrabban, hetente kétszer, háromszor.

Igazából nem zavar, csak tudni szeretném, mi lehet az oka.

Voltam már vele orvosnál, ott azt mondta a doki, hogy vitamin hiány, illetve hogy száraz (?) az orrom, és párologtassak a szobámban.

Úgyhogy elkezdtem több vitamint szedni, és rendszeresen párologtattam, a vérzés akkor sem múlt el.

Valakinek valami ötlet? Esetleg hasonló probléma?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Ja, és ha számít, 17/L



2016. dec. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt az orvos nem tudta az okát évekig tartott most szerencsére elmúlt. Nem tudsz mit tenni ellene. Majd "kinövöd"


14/f

2016. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ugyam ez:D annyi hogy nekem elotte fejfájás és után kezd el vérezni:D én voltam vele kórházba onnan elküldtek fülészetre aztán szemészet de nem derült ki mitől.Végül gyogyszeteket kaptam rá és ennyi:D 17/l
2016. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene mérni a vérnyomásod amikor elindul az orrod vére. Nekem is ugyanez volt. Szedtem rá Rutascorbin tablettát, K2 vitamint. Belűl pedig kend be az orrod egy fülpálcával Bepanthen kenőccsel naponta háromszor. Ezektől jó eséllyel neked is elmúlik.
2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván télen vérzik gyakran, amikor a kinti hideg miatt gyakran fújod, benn pedig a fűtés miatt kiszárad. Az egyik érfal elkopott, és nem tud rendesen begyógyulni. Használj nedvesítő orrsprayt, a kenőcs is jó, a párologtató is, és próbáld meg ne sokat fújni - tudom, hogy ez nem könnyű. Ki id lehet égetni a gyakran vérző eret. Nekem egyszer megpróbálták, mikor nem akart elállni, de nem sikerült, úgyhogy tamponálták, és három napig a kórházban tartottak.
2016. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!