Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? 3napja beteg...

Mi lehet ez? 3napja beteg vagyok magas laz es torokfajas, gyorsan fertoz mert a testverem 1 nap alatt elkapta most o is lazas es rosszul van .

Figyelt kérdés
A kezemen a masodik napon apro piros nagyon viszketo kiutesek jelentek meg de csak az eggyik kezemen . Mar kezdek jobban lenni viszont a kiutesek nem mulnak . Mit tudok csinalni vele? 20/f
2016. dec. 29. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyulladás ha jelentkezik mellé akkor mononukleózis.
2016. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, mert agyhártya gyulladásnál is lehetnek kiütések a testen. Persze ha gyógyszert szedsz, akkor az is okozhat ilyen allergiás tünetet.
2016. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemetorszagba dolgozok itthon evek ot nem voltam orvosnal . Nincs itthon biztositasom , ilyenkor hova milyen orvoshoz tudok fordulni akar magan doki?! Koszonom a valaszokat
2016. dec. 29. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Magánhoz menj ha nincs biztosításod.
2016. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mára mar a szam korul is vannak kiutesek es a tetejuk sargas :/ nenjutittam el orvoshoz magan haziorvosi rendelest nem talaltam probaltam tesom orvosahoz menni(akar fizettem is volna neki) de nem vizsgalt meg mert nincs tbm es nem hozza tartozok .....
2016. dec. 30. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Magán bőrgyógyásszal nézesd meg.
2016. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!