Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos tüdőgyulladásnál...

Vírusos tüdőgyulladásnál normális a melkhasi fájdalom? Sajnos a fájdalomcsillapító nem sokat segít valami tanács esetleg? Voltam orvosnál azt mondta szedjek Cataflánt.

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen normális a mellkasi fájdalom. Szedjed a Cataflamot teljesen nyugodtan jót fog tenni napi 2 lehet délélőtt és délután 1-1. Vagy algopyrin szintén így. Köptetőt szedsz? Orvos mást nem mondott? Még annyi talán ne vízszintbe feküdt egész nap próbálj ücsörögni is.
2016. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írt fel köptetőt de már elfogyott de nem is láttam hatását mert semmi sem szakadt fel.Most csak a Cataflan,meleg kamilla tea van itthon remélem segít mert már ez megy lassan 3 hete...
2016. dec. 29. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menni az orvoshoz 3 hét nagyon sok. Ha vírusos akkor is szoktak felírni antibiotikumot be kéne szedni. Mellkasi fájdalom lehet már a sok erőltetett köhögés illetve a tüdőben pangó váladék miatt is. Egyiket sem szabad fél vállról venni. Melyiket kaptad azt a gyógyszertári üveg mentolos lötyit? Ha úgy érzed nehéz a tüdőd le van tapadva jön is fel meg nem is vagy csak nagyon nehezen akkor kéne nappalra köptető. És mindenképp vissza menni az orvoshoz mert 3 hét már sok.
2016. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumos kúrán már túl vagyok..Igen a Suspensió köptető.
2016. dec. 29. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor vissza az orvoshoz sajnos más megoldás nincs. De attól még a kamilla tea meg egyéb házi megoldások nem ártanak meg jók de igazán segíteni nem fognak. Jobbulást!
2016. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp vissza megyek és köszönöm.A Melkhasomnál a csont fáj meg ha lehajolok.Igen valami nyák oldó kellene mert nem tudd távozni a letapadt nyák.
2016. dec. 29. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen valamit vegyetek én inkább tablettát vennék nem szirupot pl a Mucopront rágótablettája kicsit drága de elég erős. De a lényeg hogy az összes köptetőre sok folyadékot kell inni meg egész nap iszogatni kell teát vizet levest.... Különben hatástalanok.
2016. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
néha jön fel barnás köpet akkor a melkhasom azért fájhat?
2016. dec. 29. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!