Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS ez mi? Menjek vele orvoshoz?

SOS ez mi? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap fél éjszaka nem aludtam, amikor aludtam az sem volt kellemes.

A fülem már 2 napja fáj bal oldalon (a fülem mögött, onnan sugárzik,néha lejjebb/fejjebb is éreztem), de a tegnap este borzalmas volt. Már nem csak a fülem fájt hanem azon az oldalon (baloldalt) a fejem,lefelé az arcom egészen a nyakamig. Volt egy alapfájdalom ami folyamatosan sugárzott nagyobb fájdalomlöketeket adva, azt hittem beleőrülök. Éjjel vettem be egy gyengébb fájdalomcsillapítót (nem vagyok gyógyszer párti, csak akkor veszem be ha nagyon muszáj) és tettem rá meleg vizes palackot, ezek tudtak annyira segíteni hogy aludhattam pár órát. De még mindig szörnyű és nem tudom hova menjek vele, egyáltalán menjek-e orvoshoz.

Lehet csak egy idegbecsípődés a nyaknál? De a nyakam konkrétan nem fáj, csak az álkapocsomig sugárzik a fülemtől, a fülem alatt/mögött van valahol a "központ". A bölcsességfogammal baj volt korábban is, lehet az nyom egy ideget?

Fülészetet már megjártam múlt héten, akkor csak enyhén fájt ugyanott a fülem mögött, mindent megvizsgáltak és semmi bajom a fülemmel.

Tegnap este próbáltam tornáztatni a nyakamnál amikor még csak enyhén fájt, és utána kezdett nagyon,meg most is belehasít a fájdalom hirtelen mozdulatra,lehet tényleg valami ideggel van baj.

Mit csináljak? Otthon próbáljam orvosolni vagy menjek el háziorvoshoz?

Járok fizikoterápiás kezelésre ugyanezzel az arcféltekkel, az áram nem okozhatta?



2016. dec. 30. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, menj orvoshoz!

És gyulladt fül, gyulladt fog is okozhat fülfájást.

2016. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!