Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kifognak fázni a térd izületeim?

Kifognak fázni a térd izületeim?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szaggatott farmert, de attól félek, hogy miatta kifáznak az izületeim. Télen-nyáron biciklivel járok suliba, egy-két alkalom van, amikor anyuék elhoznak kocsival. Természetesen ezt a nadrágot nem akarom felvenni amíg így nagyon hideg van, csak akkor amikor enyhülni fog az idő. Szerintetek kifognak fázni az izületeim?

14l



2016. dec. 30. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Biciklivel való közlekedéshez semmi esetre se vegyél szaggatott farmert +20 C fok alatt, mert megfáznak az izületeid.Akkor veheted fel a szaggatott farmert, amikor szívesen tekersz rövidnadrágban.
2016. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telre nem valo, megfagynal benne, nsaknsak az izuleteid... tavasszal, amikor mar jo ido van, eleg egy pulover, kb akkor lehet felvenni
2016. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is akkor gondoltam felvenni, meg igazából először nem is szerettem volna. (Én ilyen "ódivatú" vagyok, veszek fel trikót us, hogy ne fázzon ki a derekam meg harisnyát a nadrág alá ilyenkor télen) De egyszer felpróbáltam barátnőmét, és azt mondta nagyon jól áll, meg amúgy is kicsit "rockosabb" az öltözködésem. De köszi a válaszokat
2016. dec. 30. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihűlésről, megfázásról hallottam már. Ez a kifázás milyen vidékről való szó?

Nem cikiből kérdezem, komolyan érdekel.

2016. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!