Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és iszonyúan...

32 hetes vagyok és iszonyúan fájnak az izületeim (csukló, térd derék stb.). Ez normális vagy csak nálam van ez?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz megemlítem neki, de jó lenne, ha addig leírnátok a tapasztalataitokat!
2008. szept. 30. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is szokott fájni a derekem és a csípöm. De nem állandóan csak ha többet állok.szerintem normális de azért kérdezd csak meg az orvosod.31.hetes kismami
2008. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket érdemes lenne elolvasnod! [link]

Remélem segít!

2008. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Azért van, mert olyan hormon termelődik a szervezetben, ami fellazítja az izmokat, hogy meg tudd szülni a babát.
2008. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már 16 hetesen izületi fájdalmaktól szenvedek. Sajnos terhességre jellemző tünet lehet.

Vigyázz magadra!

2008. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!