Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fehér a szájpadlásom?

Mitől fehér a szájpadlásom?

Figyelt kérdés
Több éve csúnyán bevándorlók gyuladva a mandulát. Antibiotikumok mindig helyre hozták de .Két újra bevándorlók gyuladva nagyon csúnyán a torkom is vörös és úgy néz ki mondta a mandulát egy hónapja voltam fül orr gégész azt mondta az orr üregem is bevándorlók gyulladva most újra bevándorlók gyulladva és egy hete észrevettem hogy fehér a szájpadlásom elülső felé az mitől lehet?Január közepe felé tudok csak menni orvoshoz munka miatt és kiakarom vetetni a mandulám most is gyógyszereket szedek a torkom nem fáj de nagyon csúnya.

2016. dec. 31. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet a torkodról.
2016. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
EZ bizony bevan vándorolva.
2016. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2016. dec. 31. 09:55
 4/5 A kérdező kommentje:
A bevándorló a helyét begyulladt akartam csak a telefon kijavititta
2016. dec. 31. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális,ha fakó a szájpadlásunk.Lehet,nagyon piros a torkod és ahhoz képest tünik fehérnek.Nekem mindig ilyen:

[link]

2017. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!