Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hete tartó nátha, láz,...

4 hete tartó nátha, láz, köhögés, orrdugulás, rossz közérzet?

Figyelt kérdés

Közben elkaptam azt a hányásos-hasmenése vírust is, amiből már talán sikeresen kimásztam. Minden vény nélkül kapható cuccot kipróbáltam, de semmi javulás. Most itthon fekszem, 37,9 a hőm, rosszul vagyok és nincs hangom, ráz a hideg. Így telt a karácsonyom is. Vitaminokat szedek, sokat pihenek, gyümölcsöket is eszem. Néha reggelente jobb, mert este kiizzadom, de érdemi havulást nem értem el.

Tudom, hogy most mindenki beteg, legalábbis a környezetemben, de ennyi ideig már idegörlő. Mindez 39 fokos lázzal kezdődött és hetek óta nem tudok kimászni belőle. Orvoshoz nem megyek, mert a régi gyerekorvosom ugyanilyen betegség miatt flegmázott velem és azóta nem bízok az orvosokban. Azt se akarom, hogy beszóljon, hogy sokat megyek oda, mert a gyerekorvosom számon tartotta, hogy már 3-szorra vagyok beteg ebben az évben és szóvá tette, meg se akart vizsgálni. Most másik orvosom van, akinél még nem is voltam, de félek, hogy ő is flegma lesz egy "sima megfázás" miatt.


2016. dec. 31. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ambulanciára menj el ezzel mert ez nem normális.Főleg ha már 4 hete nem múlik el.
2016. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

A sok rossz bánásmód miatt megfogadtam, hogy nem járok háziorvoshoz többet.

Az sürgősségiről kidobnak egy ilyen miatt szerintem...

A baj, hogy nincs bolt hétfőig

2016. dec. 31. 22:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem dobnak ki..nem tehetnék tehát mivel beteg vagy ezért kötelesek lesznek ellátni...
2016. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el orvoshoz. Ilyen hosszúra nyúló kezeletlen betegség nagyon súlyos, akár halálos szövődményekkel járhat. Ne félj az orvosoktól, egy flegma orvos nem jelenti azt, hogy a többi is az. A saját érdekedben mondtam, ne mentegetőzz, miért nem mész, muszáj elmenni.
2016. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Arról már hallottál, hogy jogod van háziorvost váltani, ha nem vagy elégedett?

Egyébként meg tiszta hülye vagy, hogy 4 hete inkább szendvedsz, mint hogy orvoshoz menj. Ezt kár szépíteni.


Szerintem te nem a flegmázástól félsz, hanem vagy az orvostól magától, vagy attól, hogy mit fog szólni ahhoz, hogy ennyire hülye vagy.

2016. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj csak el holnap a háziorvoshoz, azért mert a gyerekorvos flegma volt veled, nem kell minden orvostól tartanod.
2017. jan. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom rávenni magam, sehogyan sem. A szüleim is mondogatják, hogy ne menjek el, nem akkora gond ez.

Hetek óta várom, hogy elmúljon, de maximum azt mondja, hogy vegyek orrsprayt, az meg van itthon. Csak az a baj, hogy ezeket maximum 5 napig lehet használni, vagyis ez van rájuk írva. Most már ott tartok, hogy nyárra csak elmúlik, ez a hülye sorsom. Utálom, gyűlölöm az orvosokat, egy életre mély nyomot hagyott bennem az a nő.

2017. jan. 1. 10:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, mert nem normális, amit csinálsz. Egy hónapja nem múló betegséged van, magyarán alaposabb kivizsgálást igényelsz, főleg, hogy a tüneteid súlyos belső gyulladásnak is lehetnek tünetei. Az, hogy a szüleid nem zavartak/vittek el orvoshoz, az ő iskolázatlanságukra, vagy nemtörődömségükre utal.

Végülis nem kell az egészségedre vigyázni...

2017. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A szüleimet kellene elküldeni pszichológushoz, mert ők nem akarnak elengedni vagy elkísérni, azt hiszik a tulajdonuk vagyok, azt csinálok, amit ők mondanak. Ráadásul az orvosváltást is ők nem engedték múltkor. Azt hajtogatják, ha beteg vagyok, hogy csak iskolát akarok kerülni. Ráadásul én nem tudom elmondani ugyanígy a bajomat, mint itt, meg sem fog tudni vizsgálni az orvos. Félek, ha már a rendelőbe be kell mennem.

Akinek van bármi trükkje, hogy 3 nap alatt hogyan gyógyuljak meg, szívesen meghallgatnám!

2017. jan. 1. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!