Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik ilyen betegség? Többi...

Létezik ilyen betegség? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Soha nem volt még barátnőm, pedig próbálkoztam már. Viszont valahányszor megtudom, hogy valamelyik ismerősőm smárolt egy buliban, vagy elvesztette a szüzeségét, vagy ilyesmi, szörnyű irigység és önsajnálat lép fel bennem. Egyszer egy buliban az egyik haverom a szemem előtt smárolt valami random csajjal, majd hazamentem a buliból, mert tudtam hogy nekem úgysem jön össze. Meg féltem is hogy piszkálni fog(nak) vele. Szörnyű látnom hogy más csak átmegy egy csajhoz és már mennek is ágyba, nekem pedig senkim sincs. Van ennek a betegségnek neve, márha ez betegség?

2017. jan. 1. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Úgy hívják, hogy önbizalomhiány.
2017. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit tehetek ellene?
2017. jan. 1. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni kicsit. Akkor majd tesznek rád megjegyzéseket, hogy milyen jól nézel ki és ez önbizalmat fog adni.
2017. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!