Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyér mennyi idő...

Külső aranyér mennyi idő alatt gyógyul vagy húzódik vissza?

Figyelt kérdés
4 napja vettem észre, hogy élénk piros vér van a wc papíron megnéztem és egy gumót láttam a végbél pereménél. Doki megnézte ő is azt mondta, hogy aranyér. Írt fel Aurobin kenőcsöt, Detralexet és kúpot is. Még is mennyi idő alatt jön helyre? 24/F
2017. jan. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

7 nap 7 éjszaka

Xddd

2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez annyira nem vicces. Lehetőleg komoly válaszokat kérek.
2017. jan. 1. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Aurobin nekem gyorsan hatott, pár nap alatt elmúlt a vérzés és a fájdalom, a gumó lassabban húzódik vissza.
2017. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vérzés nekem is megszűnt, fájni nem fájt és nem is viszketett. A GUMÓ KB. HÁNY HÉT ALATT SZÍVÓDIK FEL VAGY HÚZÓDIK VISSZA? Holnap megyek dokihoz, megtükrözi a végbelet nem-e van belső is, de ujjal nem érzett semmit, remélem ez jó jel. Majd meglátjuk mi lesz. De már nem fáj, olyan mint ha nem is lenne aranyerem. De sajnos még is tudom, hogy az a külső aranyér ott van.
2017. jan. 3. 18:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy mit érdemes csinálni, hogy minnél hamarabb eltűnjön? Feküdjek inkább, hogy ne terheljem vagy mi? Mit csináljak, hogy később ne alakuljon ki? Nem akarok aranyeret, még csak 24 éves vagyok? Miért van ez velem!?
2017. jan. 4. 00:08
 6/6 Dr.Bánfalvi Péter válasza:
Az Aurobint 10 napnál tovább nem használja, mert szteroid tartalma véglegesen elvékonyíthatja a bőrt, helyette pl. a Lioton gélt használja, valószínűleg külső, rögös aranyere lett. A többi oké. Ha 3-4 hét alatt sem húzódna vissza, szakembernek, proktológusnak mutassa meg.
2017. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!