Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehetnek tünetek...

Szerintetek lehetnek tünetek (lent), vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Alapvetően úgy gondolom nehéz légzésem van. Olyan érzés mintha pici levegőket venne a tüdőm, mint amennyi kellene. Néha esténként ettől nem tudok aludni sem, van hogy felriadok levegőt venni. De ezek nem súlyosak.

A másik hogy állandóan folyik az orrom, de nagyon apró mennyiségben. És az is előfordul, hogy alvás közben eldugul az orrom.

Mindenféle megfázás és nátha nincs.


2017. jan. 3. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Valamint elő szokott fordulni, hogy kicsit vérzik az orrom. Pedig nem szoktam nagyon megfújni.

A pulzusomra megjegyezték, hogy magas, ami utalhat oxigénhiányra is.

2017. jan. 3. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyulladásra is utal a magasabb pulzus. Lehet meg vagy fázva. Ideg alapon is lehet. Az orrvérzés is orrnyálkahártya gyulladástól lehet. A vérnyomás kiugrás is okozhatja.
2017. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom nem magas, vagy legalábbis alacsony.

Csak azt nem értem miért folyik állandóan az orrom,és miért nem kapok levegőt.

2017. jan. 4. 06:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergiára nem gondoltál még?
2017. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam még.

De mondjuk mivel ez szinte állandó jellegű, így végülis nem is lehetne, nem? Csak ha mondjuk olyan ételt eszek.

Csak zavar hogy reggel-este fújom az orromat.

2017. máj. 13. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak ételallergia van, hanem porallergia, pollenallergia. Én a helyedben mindenképp csináltatnék egy allergia tesztet. Pl. a poratkára való allergia lehet akár állandóan is egész évben.
2017. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!