Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epe probléma, vagy talán...

Epe probléma, vagy talán másra utalnak a tünetek?

Figyelt kérdés

A leírás kicsit hosszú lesz, köszönöm, ha elolvasod.


5 hete begyulladt a méhem, sajnos sokáig tologattam az orvoshoz menést, de a tüneteim megmaradtak, össze is hoztam magamnak egy szorongásos pánikroham sorozatot (a mi bajom leheten kattogáson) annyira, hogy a pszichiáter 10mg-mos escitilt írt fel és kaptam mellé 3x 0,5 mg xanaxot, amit csak szükség esetén kell szednem, ha rohamom lenne. (Hétfő óta szedem)

Jártam nőgyógyásznál, kaptam antibiotikumot (7db), mára már csak néha, egy-egy pillanatra érzem az alhasi fájdalmat nagyon gyengén).

Viszont két hete érzem, hogy a jobb bordám (nyomásra a bordám is enyhén érzékeny) illetve azalatt fáj, nem mindig és csak tompán. Néha kicsit lejjebb és hátrébb sugárzik a fájdalom. Talán nem is fájdalomnak, inkább kellemetlenségnek nevezném.


Szerintetek lehet idegi alapon?

Hétfőn első dolgom a házidoki lesz, de addig is szeretnék egy kicsit megnyugodni...


2016. dec. 10. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem,ez biztosan nem lehet idegi alapon hacsak nem vagy ideges...
2016. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!