Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak?

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 napja megy a hasam es hanyok, tegnap este bevettem 3gy szentablettat de nem tudom jo otlet volt e. Semmi etvagyam, 1 csokit se tudok megenni, mitol van ez? Mi hozna meg az etvagyam? 3 nap alatt alig ettem valamit. Köszi!

2017. jan. 5. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hányok, nekem sincs kedvem enni...viszont tarts pár nap diétát, ne csokit egyél, hanem főtt krumplit, reszelt almát, háztartási kekszet. És rengeteg teát igyál! Először csak egy-két falatot egyél, szép lassan megjön majd az étvágyad. Jobbulást!
2017. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manócska1 ***** válasza:
nemrég az egész családomon végigment hasmenéses-hányós járvány.. lehet hogy te most kaptad el. szerintem menj orvoshoz. jobbulást!
2017. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most sokaknak van, vírusos. Csokit ilyenkor nem szabad enni, sós vízben főtt burgonya. zsírtalan zöldségleves, reszelt alma, nem túl érett banán, sós ropi mehet és igyál sok folyadékot, Pár nap alatt el fog múlni.
2017. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!