Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Morbid kérdés a hűtőházzal...

Morbid kérdés a hűtőházzal kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés
3-4 nap után milyen állapotban vannak a testek? A patológus nem ajánlja a megnézését. Én azt hittem, hogy ott már nem nagyon változik a test, mivel a halál után 1-2 órán belül odaviszik, és utána már a temetésig hűtik.
2017. jan. 5. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A hutestol nem minden folyamat all meg. A test elszinezodhet, kiszaradhat, a szovetek osszeesnek akar a hutoben is.


Oszinten szolva en sem neznem meg, tobbek kozott azert, hogy a halottra ugy emlekezzek, ahogy eleteben lattam.

2017. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az utolsó napjaiban sajnos nem láttam, ezért gondoltam, hogy megnézném a búcsúzás miatt. De másnap még meg lehetett volna?
2017. jan. 5. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Masnap se erdemes. A halott az halott, altalaban nem szep latvany. Ez ilyen kulturalis kerdes, van ahol a halalhoz egesz maskepp allnak hozza, reszemrol inkabb tavol tartom magamat.
2017. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Soha nem járok temetőbe, pedig lenne kihez. De annyira felzaklat. Halottakat nézni pedig még szörnyűbb lenne.
2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En sem ajanlom, eletre szolo trauma is lehet belole siman. Nem ugy kell elkepzelni, mint a filmekben, nem csak olyan, mintha aludna. Egyebkent az utolso napokban sem szep latvany azaz ember, ha nem hirtelen hal meg... itt az a kerdes, hogy te mennyire birod azmegenni ilyeneket.
2017. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koporsós temetésnél gyakran fedetlenül ravatalozzák fel a koporsót, és meg lehet nézni a halottat. Olyankor csinálnak a testtel valamit? Mert majdnem úgy néz ki, mintha tényleg csak aludna az elhunyt. Sajnos néhányszor voltam már temetésen. Bár vidéken hamarabb temetnek, mint pl. Budapesten, de vidéken is eltelik 2-3 nap a temetésig.
2017. jan. 24. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Furdetik, sminkelik, meg van csinalva a haja

Konkretan ami latszik belole az vastagon be van vakolva festekkel

2017. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
30%
Hagyjátok már ezt a szörnyű témát!
2017. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!